Yatırım yapmaya başla!

Instagram Yeni Superzoom Filtreleri ile Daha Çok Kullanıcı Çekmeyi Hedefliyor

Sosyal medya devi Instagram, çekim modlarından Superzoom özelliğine altı yeni filtre ekledi.
Instagram Yeni Superzoom Filtreleri ile Daha Çok Kullanıcı Çekmeyi Hedefliyor

Dünyanın önde gelen sosyal medya uygulamalarından Instagram, büyümesini sürekli sürdürmesinin yanında kullanıcılarına yepyeni hizmetler sunacak güncellemeler sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz gün alışveriş yapan kullanıcılara özel uygulama geliştirdiği haberi ile gündeme gelen Instagram, hikayeler özelliğine de yenilikler getirdi.

Instagram geçtiğimiz yıl çekim modlarından biri olan Superzoom’u tanıtmış ve kısa sürede kullanıcılar tarafından beğeni ile kullanılmıştı. Ancak zaman içerisinde bu çekim moduna olan ilgi azalmış ve kullanıcılar başka filtrelere yönelmişti. Durumun farkında olan sosyal medya devi Superzoom moduna altı yeni filtre ekleyerek hayat vermeyi amaçlıyor.

Hikayelere yeni Superzoom Filtreleri Geldi

Hikayelere yeni Superzoom Filtreleri Geldi

Instagram’ın Superzoom çekim moduna eklenen yeni filtreler dramatik görüntüler ile dikkat çekiyor. Yayınlanan güncellemede Kalpler, Yazık, Paparazzi, Ateş, Asla ve Sürpriz gibi filtreler bulunuyor. Facebook ile son günlerde başı ağrıyan Zuckerberg’in Instagram’a yayınladığı güncellemeler ile büyük önem verdiğini söyleyebiliriz.

Yeni filtreleri kullanma için Superzoom çekim modunu kullanmanız gerekiyor. Yeni filtreler henüz belirli sayıda kullanıcı için kullanıma sunulmuş olsa da önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Instagram Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Instagram Hızla Büyümeye Devam Ediyor

Veri skandalları nedeniyle son dönemde başı epey ağrıyan ve milyarlarca dolar zarar eden Facebook’un düşüşü sürerken, Instagram ise 1 milyar kullanıcı barajını aşarak büyümesini sürdüreceğinin sinyallerini veriyor.

Snapchat’ten esinlenerek Instagram’a kazandırılan hikayeler özelliğinin ise 400 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanıldığı biliniyor. Superzoom’a yeni filtreler yayınlayan Instagram, daha fazla kullanıcıyı buraya çekmeyi planlıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum