Yatırım yapmaya başla!

Instagram’a Gelecek Güncelleme ile Uygulama Sessize Alınabilecek!

Instagram’a gelecek güncelleme ile tıpkı Facebok’ta olduğu gibi bir kullanıcı ile arkadaşlığı bitirmeye gerek kalmadan takipten çıkılabilecek.
Instagram’a Gelecek Güncelleme ile Uygulama Sessize Alınabilecek!

Son dönemin en popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen Instagram, milyonlarca kullanıcıyı yakından ilgilendirecek yeni güncellemeler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya bağımlılığının önüne geçmek için zaman kısıtlaması özelliğini getireceğini açıklayan uygulama, yine dikkat çekecek bir özellik üzerinde çalışıyor.

Instagram’ın bu sefer kullanıma sunacağı güncellemeyi milyonlarca kullanıcı uzun süredir bekliyordu. Şirket yaptığı açıklama ile önümüzdeki günlerde, uygulamayı sessize alma özelliğini kullanılabilir duruma getireceğini belirtti. Gelecek olan güncelleme Facebook’ta halihazırda kullanılan bir fonksiyonu bizlere hatırlatıyor.

Sessize Alma Güncellemesinin Ayrıntıları

Bilindiği üzere Instagram her geçen gün yeni bir özellik ile karşımıza çıkıyor. Ancak bu sefer gelecek olan yenilik, platformda yer alan hemen her kullanıcıyı yakından ilgilendiriyor diyebiliriz. Yeni özellik ile akışınızda görmek istemediğiniz profillere dair bildirimleri kapatabileceksiniz.

Hatta güncelleme bununla kalmayıp, hem gönderileri hem de hikayeleri sessize almayı mümkün kılıyor. Bu özelliği kullanırken o kişinin profilini tamamen görmemek gibi bir durum söz konusu değil. Sessize aldığınız kullanıcıyı takipten çıkarmayacağınız için istediğiniz takdirde profili yine görebileceksiniz. Tabi belirtelim sessize aldığınız kişiyi isterseniz tekrar eski haline döndürebileceksiniz.

Instagram’a Facebook Benzeri Özellik

Instagram’ın önümüzdeki günlerde kullanıcılara sunacağı yeni işlevin benzeri, Zuckerberg’in diğer sosyal medya uygulaması Facebook’ta uzun zamandır kullanılıyor. Bilindiği üzere Facebook’ta paylaşımlarından rahatsız olduğunuz ancak arkadaşlıktan çıkaramadığınız kişileri, takipten çıkararak hem paylaşımlarını görmüyor hem de arkadaş olarak kalabiliyorsunuz.

Instagram’a gelecek olan sessize alma özelliğinin de bu duruma benzer bir özellik olduğunu görüyoruz. Eğer siz de Instagram’da takipleştiğiniz bazı kişilerin paylaşımlarından bıktıysanız, yeni gelecek güncellemenin adeta hayatınızı kurtaracağını söyleyebiliriz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum