Yatırım yapmaya başla!

Instagram’da ‘Keşfet’ Bölümüne Yeni Özellikler Eklendi

Son dönemin en popüler sosyal medya uygulamalarından biri Instagram’da keşfet bölümü yenilendi.
Instagram’da ‘Keşfet’ Bölümüne Yeni Özellikler Eklendi

Dünyanın en büyük sosyal medya platformu Facebook’un bünyesinde bulunan ve popülaritesi ile Facebook’u geride bırakan Instagram, belirli zaman aralıklarıyla kendisini güncellemeye devam ediyor. Özellikle genç kullanıcı kitlesini Facebook’tan kaptığı belirtilen sosyal medya platformu, her geçen gün kullanıcılarına daha iyi hizmet sunmak için çeşitli geliştirmeler yapmakta.

Şirketin son olarak uygulamaya koyduğu güncelleme ‘Keşfet’ bölümünü kullananları yakından ilgilendiriyor. Platformda gezinmek isteyenlerin başlıca kullandığı bölüm olan Keşfet sekmesi, son güncelleme ile kategorilere ayrılacak şekilde yenilendi.

‘Keşfet’ Bölümüne Kategori Özelliği

Instagram’ın son olarak uygulamaya koyduğu yeni özellik kullanıcıların arama sırasında işlerini oldukça kolaylaştıracak. Gelen güncelleme ile kullanıcılar ‘Keşfet’ kısmından arama gerçekleştirirken, ilgi duydukları kategorilere göre yönlenebilecekler.

Kendi ilgi alanlarına özel takip gerçekleştirmek isteyen Instagram kullanıcıları için Senin için, Güldürü, Stil, Müzik, Güzellik, Yemek, Dekorasyon, Spor ve Oyun gibi başlıca konular yer almakta. ‘Keşfet’ bölümünde kişiselleştirilmiş arama sayesinde kullanıcıların uygulamaya olan ilgisinde artış yaşanacağı düşünülüyor.

Instagram Yapay Zekadan Yararlanıyor

Popüler sosyal medya uygulamasının son özelliğinin geliştirme aşamasında yapay zeka başrolü oynuyor. Şirket yeni özelliğin ilk duyurusunu F8 geliştirici konferansında gerçekleştirmişti.

Bugün itibariyle uygulamaya konan yeni güncellemeyi kullanmak için uygulamanızı güncellemeniz gerekiyor. Yine geçtiğimiz günlerde IGTV özelliği ile dünyada ses getiren sosyal medya uygulaması, kendisini hızlı bir şekilde yenilemeye devam ediyor. Öyle ki daha pek çok yeni özelliğin kullanıcılar için yolda olduğu görünüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum