Yatırım yapmaya başla!

Instagram Fenomeni Gianluca Vacchi’ye Gelen Haciz Şaşırttı!

50 yaşındaki Instagram fenomeni; yatları, katları, jetleri, kısacası lüks hayatıyla tanınıyor ve sürekli gündeme geliyordu. Ancak bu kez mal varlığına gelen hacizle konuşuldu:
Instagram Fenomeni Gianluca Vacchi’ye Gelen Haciz Şaşırttı!

Öncelikle, İtalyan playboyu tanımayanlar için kısaca bilgi verelim. Zira o bugüne bugün 11 milyon Instagram takipçisi olan bir fenomen! Ayrıca geçtiğimiz günlerde Türkiye’de de sahne almış, verdiği röportajda kendisine sorulan soruları yanıtlamıştı. Peki, 50 yaşında olmasına rağmen şaşaalı ve hareketli hayatıyla göz önünde olmayı tercih eden fenomene gelen hacizin detayları neler? Vacchi bu konuda bir açıklama yaptı mı?

11 milyon takipçisi olan ve lüks hayatıyla övünen Dan Bilzerian’a rakip olarak gösterilen fenomen DJ, o kadar çok para harcıyor ki işine bile özel jetiyle gidiyor.

11 milyon takipçisi olan Vacchi

Fit vücudu ve enerjisiyle gençlerin hayran olduğu fenomen, bir iş adamıyken hayatını yaşamaya karar vererek bu yola girmiş.

% 57 hissesiyle bir aile şirketine sahip olan iş adamının zenginliği, buradan geliyor. Borsa değeri milyonlarca dolar olan hissesi sayesinde istediği gibi yaşıyor.

Instagram fenomeninin bir aile şirketi var

Fenomen olma amacıyla değil genç insanlarla iletişim kurmak için sosyal medyayı tercih ettiğini söyleyen Vacchi, şimdiki zenginliğini çok çalışarak elde ettiğini dile getiriyor.

Danslarıyla ve yaşantısıyla tüm dikkatleri üzerine çeken fenomen, takipçi sayısının kısa süre sonra 50 milyona çıkacağını düşünüyor.

Takipçi sayısının kısa süre sonra 50 milyona çıkacağını düşünüyor.

Ancak para içinde yüzen Vacchi’ye haciz gelmesi, fenomenin karizmasına gölge düşürdü diyebiliriz. Zira İtalyan bir sosyal medya kullanıcısının açtığı “Vacchi’ye bir iş bulun” isimli Facebook sayfası, fenomeni alay konusu yaptı.

Bankalara 10.5 milyon euro borcu olan Vacchi’nin mal varlığının bir kısmına haciz koyuldu. Bunlar arasında, fenomenin sergilemekten çekinmediği yatı da bulunuyor.

Bankalara borcu olan Vacchi’nin mal varlığının bir kısmına haciz koyuldu.

Ayrıca Bologna’da bulunan bir golf sahasındaki payı da müsadere edildi.

Fakat Vacchi “Bu sadece küçük bir borç” diyerek, ne kadar zengin olduğunu insanların gözüne sokmayı ve sürekli sergilediği kendine has gamsızlığını sürdürmeyi ihmal etmedi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum