Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Instagram, DM Bölümü için İşletme ve İçerik Oluşturuculara SSS Aracı Geliştiriyor

Instagram işletme ve içerik üreticiler için DM üzerinden yeni bir destek aracını test ediyor.
Instagram, DM Bölümü için İşletme ve İçerik Oluşturuculara SSS Aracı Geliştiriyor

Facebook’un sahibi olduğu Instagram milyonlarca kullanıcısına sunduğu hizmeti iyileştirmek adına yeni araç ve servisler geliştiriyor. Son dönemde şirketin çatısı altındaki uygulamaları birbirine yakınlaştıracak hamlelerde bulunduğu biliniyor. Geçtiğimiz aylarda Instagram’ın DM bölümü ile Messenger uygulamasının birbiri ile entegre çalışacak özellik kullanıma sunulmuştu.

Sosyal medya devinin WhatsApp dahil olmak üzere tüm mesajlaşma servislerini birbirine entegre etmek istediği biliniyor. Bu kapsamda Instagram’ın DM bölümü için yeni bir özellik daha geliştiriliyor. İçerik üreticiler ve işletme hesapları artık DM üzerinden gelen talepler yeni SSS aracıyla cevap verebilecek. Instagram bu özelliği test ediyor ve ilerleyen günlerde kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

Instagram DM’ye SSS Aracı Geliyor

Instagram DM’ye SSS Aracı Geliyor

Instagram’da alışveriş özelliğinin kullanıma sunulması ile beraber işletmeler tüketiciler ile etkileşime geçmeye başladı. Bununla beraber içerik oluşturucu hesaplar da takipçileri ile DM aracılığı ile temasa geçebiliyor. Sosyal medya devi kullanıcılardan gelen bitmek tükenmek bilmeyen sorulara karşı hesap sahipleri için yararlı bir araç geliştiriyor.

Messenger’da bu amaca yönelik ‘Sıkça Sorulan Sorular’ aracı bulunuyor. Bu özellik Instagram’a da gelmiş olacak. İşletmeler ve içerik üreticiler çok sık maruz kaldıkları sorulara SSS bölümünde yer ver verebilecek. Bu da çok sayıda hesap ile etkileşime geçen kişilerin işini kolaylaştıracak.

SSS bölümünde önceden hazırlanmış sorular, önerilen soru olarak görülecek. Bu aracın içerisinde Hazır Yanıt özelliği de bulunacak ve bu sayede gelen taleplere hızlı bir şekilde destek verilmiş olacak. Sosyal medya devi SSS aracını sınırlı sayıda kullanıcı üzerinde test ediyor. İlerleyen günlerde tüm kullanıcıların beğenisine sunulması planlanıyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum