Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Instagram’ın DM Bölümünün iOS Uygulamasında Sorun Yaşadığı Belirtildi

Bazı iPhone kullanıcıları Instagram’ın DM bölümünde sorun yaşadığını ifade ediyor.
Instagram’ın DM Bölümünün iOS Uygulamasında Sorun Yaşadığı Belirtildi

ABD’li sosyal medya devi Instagram günümüzdün en popüler uygulamaları arasında öne çıkıyor. Facebook’un bünyesinde bulunan platform milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor ve kullanıcı sayısı her geçen gün artıyor. Sunulan hizmetin iyileştirilmesi için sürekli yeni özellikler geliştiriliyor.

Instagram’ın ilk günden bu yana büyük bir değişim geçirdiğini söyleyebiliriz. Bununla beraber pek çok platformda olduğu gibi Instagram’da da belirli zamanlarda erişim sorunları yaşanabiliyor. Bu sorunlar bölgesel olduğu gibi dünya genelinde de kendisini gösterebiliyor.

Son olarak bu sorunlara bir yenisi daha eklenmiş görünüyor. Bu seferki sorun iOS kullanıcılarını ilgilendiriyor. Milyonlarca iOS kullanıcısı Instagram’ın DM bölümünde mesajların iletilmesine dair hatalar aldıklarını belirtiyor. Durum Instagram tarafından da doğrulandı ve en kısa sürede çözüm geliştirileceği açıklandı.

DM, iOS Uygulamasında Sorun Yaşıyor

DM, iOS Uygulamasında Sorun Yaşıyor

Instagram’da son saatlerde DM bölümünde bir takım sorunlar yaşanıyor. iOS uygulamasını kullanan kişilerden gelen geri bildirimler bu durumu net bir şekilde ortaya koyuyor. Hata raporlarına bakıldığında sorunun ağırlıklı olarak Avrupa bölgesinde yaşandığı görülüyor. Aynı sorun Facebook’un mesajlaşma uygulaması Messenger’da da kendisini gösteriyor.

Hatırlanacağı üzere sosyal medya devi Instagram’ın DM bölümü ile Messenger uygulamalarını birbirine entegre edecek özelliği kullanıma sunmuştu. Her iki uygulamanın da mesajlaşma bölümünde yaşanan sorun özellikle Birleşik Krallık, Fransa, Belçika, Avusturya, Macaristan ve Polonya’da ağırlık kazanmış durumda. Kullanıcılar mesajlarının gitmediğini ya da geç gittiğini belirtiyor. Ülkemizde de bazı kullanıcılardan benzer hata bildirimleri gelmekte.

Facebook’un en büyük mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta ise bir sorun bulunmuyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan bir Facebook sözcüsü, “Bazı kişilerin Messenger, Instagram ve Workplace Chat üzerinden mesaj göndermede sorun yaşadığının farkındayız. Uygulamada yaşanan sorunu olabildiğince çabuk normale döndürmek için çalışıyoruz “ açıklamasında bulundu. İlerleyen saatlerde sorunun çözülmesi bekleniyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum