Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Instagram’a Göre 2017’nin “En”leri!

Milyonlarca kullanıcısı olan platform, 2017’nin en popülerlerini açıkladı. İşte Instagram'ın en'lerden oluşan listeleri;

Günümüzün en popüler sosyal paylaşım uygulamalarından Instagram, 2017’nin en popülerlerini belirledi. Sonuçta; platform yaptığı yeniliklerle her geçen gün biraz daha hayatımızın içine giriyor. Öyle ki en son haberleri oradan duyuyor, ünlü kişiliklerin neler yaptığını anbean Instagram’dan öğreniyoruz.

Öte yandan, 21. yüzyılın en cezbedici para kazanma araçları arasında da bu uygulama var ve özellikle de ünlüler bu aracı epey iyi kullanıyorlar. Bakınız; sosyal medya paylaşımları sayesinde çuvalla para kazanan isimler! İlaveten; Instagram’da sahte fotoğraflarla takipçi sayısını arttırmak isteyenler için özel jetlerde fotoğraf çekimi yapan bir şirket bile kuruldu. Anlayacağınız; en popüler listelerini Instagram’ın belirlemesine şaşırmak anlamsız olur. Öyleyse, gelin bunları birlikte inceleyelim.

Instagram’ın dün yayınladığı listede platformdaki etiketler baz alınarak hazırlanmış popüler şehirlerden başlayalım.

Zira listede muhteşem görüntüleri ile güzel İstanbul’umuz da yer alıyor. Sırasıyla söylemek gerekirse; en popüler şehirler sondan başa Barcelona – İspanya, İstanbul – Türkiye, Jakarta – Endonezya, St. Petersburg – Rusya, Los Angeles – California, Paris – Fransa, Sao Paulo – Brezilya, Londra – Birleşik Krallık, Moskova – Rusya, New York – ABD yer alıyor.

Instagram’ın en çok beğeni alan postu ise müzik dünyasının en çok kazananı Beyonce’ye ait!

Beyonce’nin ardından Cristiano Ronaldo ve Selena Gomez’in postları var. Daha açık söylemek gerekirse, 10’luk listede sadece bu üçlünün postları bulunuyor.

2017’nin en çok beğeni alan ünlü videoları listesindeki ilk isim de Cristiano Ronaldo!

New animal in the building Bugatti Chiron 🎉🎉🎉✌️👌✈️

Cristiano Ronaldo (@cristiano)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ronaldo’dan sonra düğün dansıyla çok konuşulan Lionel Messi, Selena Gomez, ardından 3 kez Cristiano Ronaldo, yine Leo Messi, yine Selena Gomez ve son olarak da Emilia Clarke’ın vidosu geliyor. 2017’nin en popüler hashtagleri sırasıyla #love, #fashion, #photooftheday, #photography, #art, #beautiful, #travel, #happy, #nature ve #picoftheday.

Aynı verilere göre 2017 yılında Instagram’da en çok takipçi kazanan isimlerin başında yine Ronaldo var.

🙌

Cristiano Ronaldo (@cristiano)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ronaldo’yu, Selena Gomez, Ariana Grande, hamilelik haberiyle gündeme oturan Kylie Jenner, ABD Başkanı adayı olabileceği söylenen Dwayne Johnson, Leo Messi, Neymar, Beyonce, Justin Bieber ve tabii ki Kim Kardashian West takip ediyor. Sonuçta; dünya çapında 800 milyon civarında kullanıcısı olan Instagram’ın yıla genel bakış listesinde daha birçok bilgi bulunuyor. Dileyenler, listeye buradan ulaşabilirler.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle