Yatırım yapmaya başla!

İnsansı Robot Atlas’ın Etkileyici Performanslarına Tanık OlunTeknolojinin hızla gelişimi robot dünyasında da kendisini fazlasıyla gösteriyor. Üretilen robotların gerek görünümleri gerekse de hareket kabiliyetleri itibari ile bir insanı andırdığına tanık oluruz.

Videoda Boston Dynamics’in tasarlayıp ürettiği Atlas isimli robotun şaşkınlık uyandıran hareketlerine tanık oluyorsunuz. Bir olimpiyat sporcusu misali atletik hareketleri yapan Atlas, geriye doğru takla atarak izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor.

Videonun sonunda ise Boston Dynamics’in önümüzdeki günlerde tanıtacağı SpotMini isimli robota tanık oluyoruz. Bir köpeği andıran SpotMini, Atlas’tan sonra yeni bir teknoloji harikası olarak karşımıza gelecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum