Yatırım yapmaya başla!

Ford’un İngiltere’de Sunduğu Yeni Satış Hizmeti ile Araç Alımı Artık İnanılmaz Kolay!

Ford, evinizden çıkmadan araba nasıl alınırın hizmetini getirmiş. Bakalım detaylarda neler varmış?
Ford’un İngiltere’de Sunduğu Yeni Satış Hizmeti ile Araç Alımı Artık İnanılmaz Kolay!

Ford’un Birleşik Krallık‘ta sistemine eklediği satış yöntemi gayet mantıklı gözüküyor. Normal şarlarda otomobil alımlarında bir plazaya gidilerek araç örneklerine, özellikle renk seçeneklerine bakılır. Bulunduğumuz yüz yılda teknoloji o kadar geliştiki şimdi dediklerimizin hepsini oturduğumuz yerden yapıyoruz.

Toyota VR gözlük yardımı ile insaları kendi showroomlarında bir aracın en ince detayına kadar gösterebiliyordu. Ford’dun da buna benzer bir uygulama, yalnız satın alma üzerine sistem geliştirmiş. Detaylar haberimizde;

Ford Çevrimiçi Satış Hizmetini Sundu!

Ford Çevrimiçi Satış Hizmetini Sundu!www.buy.ford.co.uk adresine girerek Ford’un online satış sözleşmesini dolduruyorsunuz. Bu hizmetle İngiltere’nin her hangi bir bölgesinde, istediğiniz bir Ford modelin siparişini verebilir ve evinize kadar getirtebilirsiniz. 

İnternet alımlarında modellerde bir kısıtlama olmayacak. Kişisel Sözleşme Satın Alma (PCP) finansmanı yoluyla satın alınabilecek.

Sıfır araç ile ilgili yapılacak satın alımlar dışında, satmak istediğiniz arabanız için de ayrı bir platforma yönlendiriliyorsunuz. Bir açık artırma şirketi ile anlaşan Ford, ikinci el araçlarınızı burada satma imkanı tanıyor.

Ford Online Satışı Önceden de Denemiş

Dünya halkı önceki dönemlerde satın alacakları en ufak bir giyim veya süs eşyasında bile internetin ne kadar güvenli olduğunu sorguluyordu. Şimdi ise market alış verişleri dahi yapılabiliyor.

Ford’un online araç satışını biraz araştırdığımızda ilk girişimini 1999 yılında yaptığını gördük. 19 sene önce bu hizmetin tutmaması normal ancak aynı girişim 2010 yılında da yapılmış.

Aynı zamanda Ford, Manchester’da Digital FordStory adıyla yeni bir shoowroomun tanıtımını yaptı. Yeni tanıtım bayisi tipinde arabalar, 5 interaktif ekranda çevrimiçi satın alma deneyimi sunuyor.

Ford Yetkilisi Kevin Griffin Yeni Hizmet Hakkında Konuştu

İngiltere’nin satış müdürü Kevin Griffin, “Tüketicilerimizin markamızla etkileşim biçimini değiştiriyoruz ve özellikle kadın alıcılar olmak üzere araç satın alma yöntemlerine daha farklı cevap veriyoruz. Yeni Çevrimiçi Satış servisimizle, müşteri yolun her adımında kontrolü elinde tutuyor.” dedi.

Ford’un uzaktan araç satım alım hizmeti oldukça mantıklı gözükse de biz halen daha bir bayi giderek canlı örneklerini inceledikten sonra alma taraftarıyız. Siz bir Ford modeli alacak olsanız, çevrimiçi hizmetinden yaralanır mıydınız?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum