Yatırım yapmaya başla!

İngiliz Deniz Piyadeleri JetPack Teknolojisi ile Havada Uçacak!



Eski İngiliz Kraliyet Denizcilerinden Richard Browning, ordudaki deniz piyadelerinin havada uçabileceği özel bir kostüm geliştirdi. Bilindiği üzere uzun zamandır Iron Man gibi havada uçabilecek askerlerin geleceği dile getiriliyordu. Bununla ilgili somut gelişme İngiliz bir askerden geldi. Bundan böyle İngiliz Deniz Piyadeleri jet motorlu uçuş kostümü ile havada uçabilecek.

Askerin geliştirmiş olduğu uçuş kostümünden ilk video geldi. Yayınlanan videoda kostüm sahip olduğu uçuş performansı ile dünya gündemine oturdu. Üzerinde 5 jet motoru taşıyan kostüm, toplamda 1000 bhp itiş gücü üretebiliyor. Görüntülerini izlediğiniz asker üzerindeki kostüm ile saatte 80 km hıza ulaşabiliyor. Kostümün geliştiricisi Browning yapmış olduğu açıklamada “Özel kuvvet askerinin bu sistemle hedefe çok çevik ve hızlı bir şekilde nasıl taşınabileceği açıkça görülüyor.” ifadelerine yer verdi.

Browning sahip olduğu kostümün ulaştığı hızı daha yüksek seviyelere çıkarmayı amaçlıyor. 19 yaşındaki emekli askerin jetpack ile uçuşunu diğer askerler büyük bir beğeni ile izlediler. Kostüm hakkında bir açıklama da İngiltere Savunma Bakanlığı yetkilisinden geldi. Yetkili “Gelişen teknolojinin askeri gücümüzü desteklemesi ve gelecekte avantaj sağlaması için İngiltere’deki ve dünyadaki en parlak beyinlerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” şeklinde konuştu.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.



Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur











SAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum