Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

İki Dev Borsa Listelemesiyle Meme Coinin Uçuşu Yüzde 700’ü Aştı!

Floki, iki büyük borsada listelenme gelişmesinin ardından yüzde 60 yükselişle fiyatını ve piyasa değerini katlamayı sürdürdü. Sırada ne var? Detaylar;
İki Dev Borsa Listelemesiyle Meme Coinin Uçuşu Yüzde 700’ü Aştı!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Web3 projesi ve meme coin Floki Inu (FLOKI) kripto para piyasasında ilgi odağı olmaya devam ediyor. Yalnızca son 30 gün içinde yüzde 630‘un üzerinde etkileyici bir yükseliş trendine imza atan altcoin, sonuç olarak 2 milyar doları geçen piyasa değeriyle kripto para birimleri arasında 55. sıraya kadar yükseldi.

Fiyattaki bu artış, DWF Labs dahil olmak üzere önemli dijital varlık firmalarının FLOKI’yi potansiyel bir uzun vadeli yatırım olarak kabul etmeleri ve 10 milyon dolarlık bir satın alma planıyla sonuçlanmasıyla geldi. Bu hamle, altcoini 27 Şubat’ta dokuz ayın en yüksek seviyesine yükseltti.

FLOKI Fiyatı Yükselişini Sürdürüyor
Kaynak: CoinMarketCap

Bununla birlikte, kripto para biriminin popülaritesi diğer alanlara da yayıldı ve altcoin, son 24 saat içinde yüzde 70‘lik yükselişle 0.0002425 dolar seviyesine kadar yükseliş gösterdi.

FLOKI Asyalı ve Orta Doğulu Yeni Yatırımcıları Hedefliyor

Singapur’da Singapur Para Otoritesi (MAS) altında düzenlenmiş bir kripto borsası olan Coinhako, FLOKI’yi ticareti yapılabilir kripto para birimleri arasında listeleyerek onayladı. Coinhako’nun resmi duyurusunda, “Halkın kripto para birimi Coinhako’nun kıyılarına ulaştı ve ticarete hazır.” ifadesi kullanıldı.

FLOKI, Coinhako'da Listelendi
Kaynak: Coinhako

Floki Inu ekibi, Singapur’daki kripto kullanıcılarının artık düzenlenmiş bir borsada SGD ve USD ile FLOKI satın alabileceklerini vurgulayarak listeleme konusundaki heyecanlarını dile getirdi. Ekip, bu listelemenin Floki’nin dünyanın en çok tanınan ve yaygın olarak kullanılan kripto para birimi olma vizyonunu hızlandıracak önemli bir kilometre taşı olduğuna inanıyor.

GCM Yatırım Banner

Buna ek olarak Floki Inu ekibi, meme coinin Orta Doğu’daki bireysel ve kurumsal müşterilere hizmet veren önde gelen kripto borsalarından biri olan CoinMENA’da başarıyla listelendiğini duyurdu.

CoinMENA, Bahreyn Merkez Bankası ve Dubai’deki Sanal Varlık Düzenleme Kurumu tarafından lisanslanmış, düzenlenmiş bir kuruluş olması ve yatırımcılar için güvenli, uyumlu bir ticaret ortamı sağlamayı amaçlamasıyla biliniyor.

Projenin arkasındaki ekip konuyla ilgili şu yorum yaptı: “Bu, Floki’nin benimsenmesi adına büyük bir listelemedir. Floki’yi Orta Doğu ve Arap bölgelerindeki önemli ve varlıklı oyunculara tanıtarak dünyanın en bilinen ve en çok kullanılan kripto para birimi olma hedefindeyiz.”

Times Meydanı’nda Büyük Teşhir

Öte yandan Floki Inu ekibi, benimsenmeyi daha da artırmak ve ek yatırımlar çekmek için agresif bir pazarlama kampanyası başlattı. Floki, 15 Mart’tan başlayarak üç ay boyunca New York Times Square Plaza’da çift taraflı devasa bir HD LED ekranda belirgin bir şekilde yer alacak.

Nasdaq reklam panosunun yanında yer alan bu dijital sergi, Floki için saatte en az dört kez on saniyelik bir reklam gösterecek ve 93 gün boyunca günde 20 saat yayınlanacak.

Bu kampanya, Times Meydanı’nın günlük 330 bin ziyaretçi trafiğinden ve yıllık 50 milyon insan akışından yararlanarak en az on saniyelik 7.440 adet reklam sunacak.

Floki Agresif Reklam Kampanyası 15 Mart'ta Başlıyor
Kaynak: Floki.medium.com

Duyuruda amacın, Floki’nin meme coinlerle olan ilişkisini insanların zihninde sağlamlaştırmak ve ekibin kripto piyasasındaki en “patlayıcı boğa koşusu” olmasını beklediği durumdan yararlanmak olduğu belirtildi.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.