Yatırım yapmaya başla!

IIHS’nin Kapsamlı 2018 Toyota CH-R Kaza TestiIIHS (Yol Güvenliği Sigorta Enstitüsü) tarafından gerçekleştirilen kaza testinde Toyota’nın crossoverı CH-R‘ın farklı açılardan sağlamlık testlerini gerçekleştiriyor. Farklı bir akım olan kompakt araç, GT86 temellerinde geliştirildi.

Verilen hibrit motor desteği onu kısa sürede popüler yapmayı başardı. Bunlardan daha önemli olan kazaz testleri  de IIHS tarafından yeniden gerçekleştirildi.

Kırmızı boya rengine sahip CH-R, önden çarpışmada yeşil ışık yaktırıyor. Mavi boya rengine sahip CH-R ise yandan çarpışma testine tabi tutuluyor.

Yan bölge darbelerinden de insanları koruyan crossover, tam puan almayı başarıyor. Euro Ncap’ta pek rastlamadığımız tavan testine denk geliyoruz.

Tavanın köşe bölgesinden takla da dahil olmak üzere farklı hasarları ne kadar koruyabileceğine bakılmış. IIHS, CH-R’ın tavan stres testini tam puan alarak bitirmiş.

Testin sonunda IHHS, koltuk başlıklarının boyun bölgesini ne kadar koruduğu ve koltuk desteklerinin yeterliliğine bakılmış. Sonuçta IHHS Toyota CH-R’a tam puan vererek güvenli bir araç olduğunu raporlamış.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum