Yatırım yapmaya başla!

275 Yıllık Konyağı Bünyesinde Barındıran Eşsiz Bir Kalem: Montegrappa Gautier Cognac Pen

İtalya'nın en eski kalem markalarından biri olan Montegrappa, kalem ve saat modelleriyle hayranlık uyandırmaya devam ediyor. Sektörde 105 yılı gerisinde bırakan İtalyan marka, 275 yıllık konyak ile doldurulmuş kalem modeliyle farkını ortaya çıkarıyor. Montegrappa Gautier Cognac Pen olarak adlandırılan benzersiz kalem modeli sizlerle;
275 Yıllık Konyağı Bünyesinde Barındıran Eşsiz Bir Kalem: Montegrappa Gautier Cognac Pen

Tam adı Elmo & Montegrappa olan lüks İtalyan markasının temelleri 1912 yılında atıldı. Ülkenin en eski kalem üreticisi olan Montegrappa’nın ürünleri halen daha, Brenta Nehri’ndeki başlangıç fabrikasında inşa ediliyor. Markanın bu fabrikası I. Dünya Savaşı sırasında operasyon merkezi haline gelmiş. Savaş boyunca birçok asker Montegrappa’nın kalemlerini kullanmış. Ayrıca 20. yüzyılın en ünlü yazarları arasında bulunan Ernest Hemingway ve John Dos Passos eserlerine bu markanın kalemleriyle hayat verdiler.

Savaştan sonra birbirinden etkileyici kalemler üretmeye başlayan Montegrappa, dünyanın en başarılı markalarından bir tanesi haline geldi. Farklı renk seçenekleri, materyalleri ve eşsiz teknik özellikleri ile satışa sunuldu. İtalyan lüks kalem markası şimdi türünün tek örneği bir kalem modeli ile karşımıza geldi. 275 yıllık konyağı bünyesinde barındıran bu benzersiz kalem, Montegrappa Gautier Cognac Pen olarak adlandırılmış. Bu etkileyici kalemin yanında, lüks Hermes Nautilus dolma kalemi bile sönük kalacağa benziyor.

Şimdi dilerseniz Montegrappa Gautier Cognac Pen kalemine birlikte göz atalım.

Montegrappa Gautier Cognac Pen Kalemi 275 yıllık Dünyanın En Eski Konyağı ile Süslenmiş

Montegrappa Gautier Cognac Pen Kalemi 275 yıllık Dünyanın En Eski Konyağı ile SüslenmişMontegrappa Gautier Cognac Pen kalemini süsleyen Gautier konyak sıradan bir içki değildir. 1762 yılında şişelenen bu 275 yıllık içki, dünyanın en eski konyağı olma rekoruna sahiptir. Fransa’da imal edilen bu eski konyak, New York’ta düzenlenen Bonhams Fine Art Auctioneers & Valuers müzayedesinde sergilenmiştir. Wealth Solutions tarafından satın alınmıştır. Zengin içeriğiyle günümüze kadar gelmeyi başaran Gautier konyağı şimdi ise Montegrappa’nın modellerine hayat veriyor.

Montegrappa Gautier Cognac Pen Kalemi Farklı Versiyonlarıyla Hayranlık Uyandırıyor

Montegrappa Gautier Cognac Pen Kalemi Farklı Versiyonlarıyla Hayranlık UyandırıyorHem kadınlara hem de şıklığa önem veren erkeklere hitap eden bu kalem, gümüş ve altın olmak üzere iki farklı versiyon olarak piyasaya sürülüyor. Erkekler için üretilen altın versiyonu 155.50 mm boyutunda iken kadınlar için üretilen gümüş kalem 130 milimetrelik boyuta sahiptir. Bir damla Gautier konyağıyla zengin bir kalem haline gelen Montegrappa Gautier Cognac Pen gövde tasarımıyla rakiplerine fark yarattığı gibi bizleri de etkilemeyi başarıyor.

DÜNYANIN EN PAHALI KALEMLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Montegrappa Gautier Cognac Pen Kaleminin Fiyatı

Montegrappa Gautier Cognac Pen Kaleminin Fiyatıİncelediğimiz bu kalem hakiki meşe ağacından meydana getirilmiştir. Dış tasarımı asma motiflerle süslenmiştir. Böylece rakiplerine gövde ve kapak tasarımıyla da fark yaratmayı başarmıştır. Sadece 100 adet gümüş ve 10 adet altın versiyonu üretilen Montegrappa Gautier Cognac Pen kalemleri pahalı fiyatlarıyla da baş döndürüyorlar. Altın versiyon 17 bin dolarlık fiyat etiketiyle karşımıza gelirken, gümüş versiyon yaklaşık 6 bin dolarlık fiyatıyla sahiplerini arıyor.

Asırlık bir kalem üreticisi olan Montegrappa, birbirinden eşsiz kalem modellerini bizlerle buluşturmaya devam ediyor. Montegrappa’nın yeni kalem modeli, 275 yıllık, dünyanın en eski konyağı ile çok daha benzersiz bir sanat eseri haline geliyor. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz Montegrappa Gautier Cognac Pen kalemleri hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum