Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Yeni Yapısına Kavuşan Hyundai Sante Fe’ye N Performance Yorumu!

Hyundai'nin son resimleri yeni gönderilen Sant Fe SUV'un X-Tomi tarafından şimdiden güç versiyonu ele alınmış. İşte N SUV!

Otomotiv üreticilerinin çıkardığı modellerin farklı versiyonlarını önceden hayal eden X – Tomi Desing, bu sefer vaktinden önce yeni kasa Santa Fe‘ye N Performans versiyon grafikleriyle ele aldı. Değişimi ile güzel araç kavramını daha iyi yakalayan bu SUV, markasının N aile üyelerinden olan i30 N ve Veloster‘ın liderleri kıvamında olmuş. Çıkışının duyurulmasıyla ilk profilinden gösterilen Santa Fe, marka tasarımlarının sunulacağını en baştan anlamıştık.

Aslında olması mümkün olur mu bilmiyoruz ancak N paketlerle çizilen büyük Hyundai 4×4’ün fazlasıyla albenili olduğunu söylemek isterim. Daha karoser yapısını yeni yeni görmüştük ve çıkışı için 2020 yılı gösteriliyordu. X Tomi en pahalı araçları en baz şekilleriyle ele almasının tersi bir çalışmayla Santa Fe’yi bu sefer en hızlı ve üst yapı olarak göstermiş.

6 Mart’ta kapılarını açacak olan Cenevre Fuarı’nda yeni Hyundai SUV’un gösterimi yapılacak.

Bence N Santa Fe’nin çıkması hiçte fena olmaz.
Kromdan alınarak mat halde boyayan ızgarası harika!

WRC mavisi rengine N’i belli edici kırmızı şeritler es geçilmemiş.

Yeni Hyundai Sant Fe, Kore’de 2.0L benzinli, 2.0L ve 2.2L dizellerle satışa çıkacak.

Geliştirilen yeni aktarım organı çerçevesinde 8 ileri otomatik şanzıman var.

Fiyatını da sınıf ortalamasında tutan Hyundai, Sant Fe’nin Almanya satış fiyatını 38.400 $ olarak belirlemiş. X – Tomi’nin yine başka bir yerde göremeyeceğimiz çizimine baktık. Profesyonel bir bakış açısına sahip olan tasarımcılar, başarılı bir iş çıkarmış. Zaten Hyundai şayet Santa Fe’nin anormal güçler üreten N versiyona geçişini yapsa bile bundan fazlasının olacağını düşünmüyorum.

Yani çizimler odak noktayı belli ediyor. Büyük inçli tekerlekler, N tipi ızgara, süspansiyon, logo ve kombin renk vurgularıyla X – Tomi’yi tebrik etmek istiyorum. Son olarak konu hakkında diyebileceğimiz; belki de çıkmayacak ancak Hyundai için iyi bir fikir olmuş olabilir. Sizleri 2020 Hyundai Santa Fe’nin en detaylı incelemesi için Mart ayında Paratic.com‘a davet ediyoruz!!!

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle