Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Hyundai i30 N Fastback Option Paketle Biraz Daha Hızlanıyor!

Hyundai, Paris Otomobil Fuarı'nda sürpriz yaparak i30 N'in daha hızlı tipi Options'ı gösterdi. İşte detaylar...

Hızlı ve ateşli hatchback araçların en yeni üyelerinden Hyundai i30 N’i geçtiğimiz hafta 275 ps motoruyla çıkış haberini vermiştik. i30’a getirilen güç gösterisinde Hyundai, rakiplerini çok iyi takip etti. Sınıfta mücadele edebilmenin motor teknolojisi ve üretilecek beygir güçlerinden geçtiğini Koreli şirket biliyordu.

Hyundai’de buna göre hazırlanıp i30 N’in üzerine beklemediğimiz “Options” paketini getirdi. Paris Otomobil Fuarı’nın havalı “hot hatch”in tipinden dahi tehlikeli olduğunu söylenebiliyor.

Hyundai’nin Option hamlesi güzel kareler sunuyor.

Hyundai, Ford ve Renault’a çok sağlam kilitlenmiş. 300 ps’lik güçlerle Fransız Sport takımının hazırladığı Megane RS, bence Option’su dikkate almalı.

Kırmızı şeritlerle süslenen altıgen panjur, genel olarak Hyundai modellerine çok yakışıyor. Tampon ek lipleri, köşelerden havalı kapaklarla i30 N biraz daha asi şekle sokulmuş.

i30 N Option’un uç kısımda derin hava kanallarına sahip kaputu, iyi düşünülmüş bir ayrıntı. Aracın standart üzeri olduğu buradan da vurgulanmış.

Option’un i30 N’e neler kattığına bakalım.

En başta Option’un dış kısmını bitirelim. Jantlar gerçekten sportif ve 20 inç büyüklüğünde. Arka tampon difüzöründeki çalışmalarla birlikte, cam üzerinden yükselen rüzgar kanadı, i30 N’in yarışçı kimliğini onaylayan unsur olmuş.

i30 N’in performansını etkileyecek ögeler değiştirilmiş.

Özel bir motor yazılımıyla motorun güç oranı 300 ps üzerinde olmasını bekliyoruz. Normalinden daha hafif olan titanyum egzozlar eklenmiş.

Değişen ve sertleştirilen süspansiyon sayesinde i30 N Option’nun yolda durma yeteneği artırılmış. İç mekanda bu saydıklarımıza uygun olarak

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Haber kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükle