Yatırım yapmaya başla!

Hyundai, Avrupa Pazarına Özel Olacak Bir Modelin İlk Teaser Görüntüsünü Yayınladı!

Hyundai, teknolojik açıdan model gamına örnek olacak bir aracın üretim haberini verdi!
Hyundai, Avrupa Pazarına Özel Olacak Bir Modelin İlk Teaser Görüntüsünü Yayınladı!

Hyundai’nin model atakları bitmiyor. Koreli marka en son Ioniq hibritine yaptığı makyajla gelmişti. Tüm segmentlere saldırışlarını sürdüren marka, SUV ve crossoverlarda lider olmak istediğini birçok kez dile getirmişti. Yayınlanan son görselde detaylar çok belli olmasa da asıl vurgu yeni bir modelin çıkacağının haber verilmesi.

Sadece C sütunu gösterilen araç hakkında farklı tahminler yapılabilir. Ancak büyükten küçüğe doğru tamamlandığı SUV alanı dışında, bu aracın 5 kapılı hathback olduğunu düşünüyoruz. İşte detaylar;

Çıkış yapacak modelin ilk haberi bu teaser görüntüsüyle verildi.

Göze çarpan detaylar arasında C sütuna yapılan odak haricinde, aracın cam yapısı dikkatimizi çekiyor. Kapı aralığında sivrileşen çamurluk, bozulmadan yan camlara bağlanıyor. Yuvarlak hatlı ve kompakt olacağı da arka cam şeklinden belli oluyor.

Gözüken diğer bir detay ise Avrupa için çıkışı yapılacak modelin stop farları. Kısa basın açıklamasında Hyundai, gelen müşterilere yeni dış ve iç tasarımın yanı sıra, sınıfında lider olacak yeni bağlantı ve güvenlik özellikleri sunulacak diyor.

Bu demek oluyor ki oturtulan dış yüz hatlarından sonra Hyundai’nin kokpit kalıplarını belirleyeceği ve örnek olacak aracı, yeni teknolojilerden yararlandırılmış.

Muhtemelen diğer bir görsele kadar ne olduğunu düşüneceğimiz Hyundai aracının, Frankfurt öncesinde gelebilme ihtimali yüksek duruyor. Küçük yüksek sürüş geçitlerini tamamladığını düşündüğümüz marka modelinin, i30’dan biraz daha büyük şeklinde geleceğini tahmin ediyoruz.

Diğer bir söylemek istediğimizde; Avrupa üretilecek modelin son grup teknolojik bileşenlerini taşıması. Eğer elektrikli bir araç olduğunu düşünürsek, aklımıza Koreli grubun geliştirdiği ve EV araçların kontrolünü mobil telefonlardan mümkün kılan özellikle geleceğini düşünüyoruz. Yapabileceğimiz yorumlar bu kadar. Yaz sonuna gelmeden Hyundai’nin teaser’i içerisinden hangi aracın çıkacağını görmeyi umuyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum