Yatırım yapmaya başla!

Mekanik Aydınlatmalı Etkileyici Bir Cep Saati: “HYT Skull Pocket Watch”

Geçmişte oldukça yaygın bir şekilde kullanılan köstekli cep saatleri, eski tarza meraklı olanların hayallerini süslemeye devam ediyorlar. HYT Skull Pocket Watch adındaki bu modern cep saati de geçmişin modasını teknolojik özelliklerle harmanlayıp çok daha etkileyici bir görünüme kavuşturmuş. Teknolojik özellikleriyle ve pahalı fiyat etiketiyle HYT Skull Pocket Watch sizlerle;
Mekanik Aydınlatmalı Etkileyici Bir Cep Saati: “HYT Skull Pocket Watch”

15. yüzyıldan itibaren özellikle de şık beyefendilerin vazgeçilmez aksesuarı cep saatleridir. Şimdilerde yerlerini bilekleri süsleyen kol saatlerine ve işlevsel akıllı saatlere bırakmış olsalar da yenilenen yüzleriyle halen daha etkileyici aksesuarlar olmayı başarıyorlar. İlk olarak 1462 yılında İtalyan saat üreticisi Bartolomeo Manfredi tarafından meydana getirildiği düşünülen bu başyapıtlar, ilerleyen yıllarda oldukça popüler hale geldiler.

Sanayi Devrimi ile zamanın fazlasıyla değerli hale gelmesi, kolay taşınabilir cep saatlerinin de önemini arttırmış oldu. Birinci Dünya Savaşı’nın sonlanmasıyla birlikte üretilmeye başlanan daha kullanışlı kol saatleri, bu modellerin önüne geçmeyi başardı. Ancak geçmişte şıklığın değişilmez parçalarından olan cep saatleri daima sektörün etkileyici modelleri olarak vitrinleri süslemeye devam ettiler. Hatta Breguet Grande Complication Marie Antoinette, Patek Philippe Henry Graves Jr. Supercomplication Pocket Watch ve Calibre 89 gibi başyapıt niteliği taşıyan cep saatleri, dünyanın en pahalı saatleri arasında yer almayı başardılar.

Genellikle saatçilik dünyasının köklü markaları tarafından üretilen bu başarılı modeller, cep saatlerinin günümüze kadar gelebilmelerinde büyük rol oynadılar. Şimdi ise İsviçre merkezli saat üreticisi HYT’nin yenilikçi özelliklerle donatmış olduğu Skull Pocket Watch adındaki bu benzersiz eser, geçmişte popüler olan cep saatlerini farklı bir boyuta taşıyacak.

Dilerseniz HYT tarafından üretilen etkileyici cep saati modelinin sahip olduğu etkileyici özelliklere birlikte bir göz atalım.

Mekanik LED Aydınlatmaları Barındıran Tasarımı

Mekanik LED Aydınlatmaları Barındıran TasarımıMütevazı bir cep saatinin, vahşice yeniden yorumlanmış hali olarak karşımıza gelen HYT Skull Pocket Watch, Hautlance’nin Rock’n’Roll saati Vida Loca Choppers gibi kadranında oldukça büyük bir kuru kafa figürünü barındırıyor. Markanın “çığır açan” saat modeli olarak tanımlanan Skull Pocket Watch, tamamıyla mekanik LED aydınlatma sistemiyle donatılmış. 59 milimetre çapındaki DLC titanium kaplı etkileyici kasası; yaklaşık 80’den fazla minyatür bileşenden oluşmaktadır. LED aydınlatma jeneratörünü ve güç depolama ünitesi de bulunmaktadır.

Sıvı Bazlı Teknoloji ile Donatılmış Mekanizması

Sıvı Bazlı Teknoloji ile Donatılmış MekanizmasıSkull Pocket Watch adı verilen bu benzersiz cep saati, HYT imzalı, sıvı bazlı zaman iletim teknolojisi ile donatılmış bir mekanik ışık kaynağının dengeli bir şekilde harmanlanmasıyla oluşmuştur. Kendi gücünü kendi sağlayan bu kaynak sayesinde oldukça ürpertici ve çekici bir görünüme kavuşan HYT Skull Pocket Watch, 28.800 VPH frekansla işleyişe sahip mekanik bir kalibreyi de bünyesinde barındırıyor. Güçlü mekanizması sayesinde 65 saatlik güç rezervine ulaşabilen bu etkileyici cep saati, sahip olduğu her özellikle sektöre damgasını vuracak gibi görünüyor.

HYT Skull Cep Saatinin Fiyatı

HYT Skull Cep Saatinin FiyatıMarkanın en estetik saat modellerinden biri olan HYT Skull Pocket Watch, titanyum ve derinin olağanüstü uyumundan meydana getirilmiş kapağıyla da oldukça dikkat çekiyor. Titanyumdan oluşturulmuş zinciriyle şık görünümünü tamamlayan HYT Skull Pocket Watch modelinden sadece 8 adet üretilmiş. 115.000 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan HYT’nin bu etkileyici saatlerine talep oldukça yüksek.

Akıllı saatler ve kol saatleri, geçmişe damgasını vuran bu modelleri gölgelemeyi başarmış olsalar da HYT’nin Skull Pocket Watch, yeniden cep saatlerini popüler hale getirecek gibi görünüyor. Sahip olduğu modern donanımıyla tamamıyla etkileyici bir cep saati olarak karşımıza gelen HYT Skull Pocket Watch, pahalı fiyatıyla da seçkin bir saat modeli olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz HYT Skull Pocket Watch modeline sizler de sahip olmak istemez miydiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum