Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Huobi Kripto Para Çekimlerini 24 Saat Gecikmeli Onaylıyor

Borsa spekülasyonları azaltmak için para çekim işlemlerini geciktiriyor.
Huobi Kripto Para Çekimlerini 24 Saat Gecikmeli Onaylıyor

Çin merkezli kripto para borsası Huobi, OTC işlemlerde için 24 saatlik çekim gecikmesi uygulamaya başladı. Alınan bu karar kullanıcılar tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Borsanın değerlendirme sistemi kullanıcıları riskli olarak tanımlarsa, token çekimini 36 saat boyunca engelleyebilecek.

Huobi bu kararı almasının amacı olarak spekülasyonlara karşı koruma stratejisi geliştirme çabalarını gösteriyor. Borsa geçen Ağustos ayından bu yana, yüksek riskli kullanıcılara ilk kez 36 saate kadar token çekme gecikmesi uyguladığından bu yana bu önlemin daha dar bir versiyonunu uyguluyordu.

Karar Çin Hükümetinin Artan Baskısı Sonrası Geldi

Karar Çin Hükümetinin Artan Baskısı Sonrası Geldi

Yeni girişimin, Pekin’in son zamanlarda madencilik sektörünü , bankacılık hizmetlerini ve kriptonun çevrimiçi ayak izini hedef alan ülkenin kripto para birimi yatırımcılarına yönelik devam eden ve çok yönlü baskısıyla olumlu olduğu belirtiliyor.

2017’de, Pekin kripto borsalarına karşı ilk kez harekete geçtiğinde, yatırımcılar benzer şekilde OTC ticaretine geçiş yaparak adapte olmuştu. Huobi, OTC hizmetini ilk olarak 2017’de kullanıcıların hizmetine sunmuştu.

Geçen ayın sonlarında Huobi, kullanıcı sözleşmesi belgesini güncelleyerek Çin’deki tüm müşteriler için kripto türev ticaretini yasakladığını duyurmuştu. Borsa ayrıca alım satım kaldıracını 125 kattan 5 kata indirme kararı almıştı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum