Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Huobi 8. Yılını Kutlarken Şanslı Bir Kullanıcıyı Uzaya Göndermek İstiyor

Borsa uzaya şanslı bir kullanıcı göndererek güneşin etrafında kutlama yapacak.
Huobi 8. Yılını Kutlarken Şanslı Bir Kullanıcıyı Uzaya Göndermek İstiyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Ticaret hacmi ile dünyanın üçüncü en büyük kripto para borsasının arkasındaki büyük bir küresel blok zinciri şirketi olan Huobi Group, sekizinci doğum gününü sıra dışı bir şekilde kutluyor.

Borsa şirketin sekizinci yıl dönümü kutlamalarının bir parçası olarak çekiliş promosyonları ve bir uzay yolculuğu bileti de dahil olmak üzere bir dizi etkinlik düzenleyeceğini bildirdi.

Huobi, şanslı bir kazanana uzaya seyahat etme deneyimi sunacak bir yarışma düzenleyecek. Dünya çapındaki tüm Huobi Global kullanıcıları ücretsiz bir yarışmaya katılma hakkına sahip olmakla beraber belirli sınırlamalara tabi olacak.

Uzaya gidecek kişinin gereken sağlık gereksinimlerine sahip olması vurgulandı ve ayrıntılar daha sonra açıklanacağı bildirildi. Şirket, Huobi için bu uzay yolculuğunu hangi uzay ajansının sağlayacağını veya bunun Jeff Bezos’un Blue Origin’i veya Elon Musk’ın SpaceX’i gibi özel bir firma aracılığıyla gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini açıklamayı reddetti.

Kasım ayı sonuna kadar devam edecek olan Huobi’nin yıldönümü kutlamaları, şirketin yıllık çevrimiçi forumu Huobi Summit 2021: Blockchain ve Beyond’u da içerecek. Etkinlikte hükümet yetkililerinin yanı sıra endüstri uzmanlarıyla panel tartışmaları yer alacak.

Konuşmacılar listesinde ABD Merkez Bankası’nın eski başkanı Alan Greenspan olacak. Greenspan, birçok yatırımcı daha yüksek getiri arayışında kripto para birimlerine yöneldiği için küresel enflasyon hakkında konuşacak.

Borsa, Çin hükümetinin Eylül ayı sonlarında son kripto para yasağını yürürlüğe koymasının ardından kısa süre önce ülkeden çıkmak zorunda kaldı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%