Yatırım yapmaya başla!

Hublot Firmasından Rüzgarın Oğluna Özel Bir Altın Madalya: “Big Bang Unico Usain Bolt”

Hublot Firmasından Rüzgarın Oğluna Özel Bir Altın Madalya: “Big Bang Unico Usain Bolt”

Dünya üzerinde yer alan sporcuların bazıları; sahip oldukları yetenekleriyle ve bitmek tükenmek bilmeyen kazanma arzularıyla birleştirerek, spor dünyasının en iyileri arasında yer almayı başarırlar. Bazı zamanlar bünyelerini saran hırs duygusu, bu yetenekli isimlerin yanlış yollara sapmalarına neden olsa da birçok kez eşine benzerine zor rastlanacak efsaneler haline gelmelerine ön ayak olmuştur. İşte Usain St. Leo Bolt adındaki bu Jamaikalı kısa mesafe koşucusu da yaşayan efsanelerden bir tanesidir.

15 yaşında ilk şampiyonluğunu kazandıktan sonra “Yıldırım Bolt’u” ya da “Rüzgarın Oğlu’nu” hiçbir etken durduramadı. Birçok dünya rekorunu elinde bulunduran Bolt, altın madalyalara doymuyor. 30 yaşında bir atlet olmasına rağmen, 2016 Rio Yaz Olimpiyatları’na da 3 altın madalya kazanmayı başardı. Bu başarıları sayesinde 2016 Rio Olimpiyatları’ndaki yıllık kazancı en yüksek sporcular arasında yer alan Bolt, her açıdan yaşayan bir efsane olduğunu bizlere bir kez daha kanıtlamış oldu.

Şimdi ise Haziran ayında gerçekleşen futbol şöleni için tasarlamış olduğu Big Bang Euro 2016 saatiyle bizleri büyülemeyi başaran Hublot firması, Usain Bolt’un bu başarısını ölümsüzleştirecek bir modelle karşımıza geliyor. Dünyanın en hızlı adamına bir altın madalya da genellikle büyük organizasyonları ve dünyaya damgasını vurmuş isimleri onurlandırmak için meydana getirmiş olduğu eşsiz saatlerle tanınan Hublot firması tarafından veriliyor. Hublot Big Bang Unico Usain Bolt adı verilen bu sınırlı sayıdaki saat koleksiyonu hem şık hem de işlevsel tasarımıyla Jamaikalı sporcunun da fazlasıyla hoşuna gitmiş gibi görünüyor.

İşte, huzurlarınızda Hublot Big Bang Unico Usain Bolt saati:

Bolt’un Altın Madalyalarından İlham Alınan Kusuruz Bir Tasarım

Bolt'un Altın Madalyalarından İlham Alınan Kusuruz Bir Tasarım“Ben 2016’yı unutulmaz bir yıl haline getirmek istiyorum; ben tam bir Büyük Patlama (Big Bang) ile bitirmek istiyorum.”  Usain Bolt

Ünlü sporcu, 2016 yılının başlangıcında vermiş olduğu demeç ile aslında bu yıla da damgasını vuracağının sinyallerini vermişti. Hublot firması da bu demeçten sonra Jamaikalı atletin 2016’da Büyük Patlama yaratacağını anlamış olacak ki olimpiyat oyunları başlamadan Bolt için eşsiz bir koleksiyon meydana getirmeye karar vermiş. Özellikle de yaşayan efsanenin kazanmış olduğu altın madalyalardan ilham alınarak tasarlanan bu eşsiz koleksiyon, 18 ayar sarı altın ve seramik olmak üzere toplamda iki versiyon ile satışa sunulacak.

Bolt’un Onuruna Eşsiz Bir Hublot Koleksiyonu 

Bolt'un Onuruna Eşsiz Bir Hublot Koleksiyonu 3N 18 ayar sarı altından oluşturulan çerçeve ve kasasıyla dikkat çeken Hublot Big Bang Unico Usain Bolt koleksiyonun altın versiyonu, özellikle de kaliteli deri üzerine işlenmiş parlak altından meydana getirilen şık kordonuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bolt’un bugüne kadar vermiş olduğu mücadeleyi ve kazanmış olduğu altın madalyaları temsil eden bu güzel saatten sadece 100 örnek oluşturulmuş.

Hublot Big Bang Unico Usain Bolt koleksiyonunda ayrıca tamamıyla siyah renklerden oluşan bir de seramik versiyon bulunuyor. Yeni rekorlara gözünü diken Jamaikalıyı onurlandırmak adına oluşturulan bu seramik versiyonun göz alıcı kadranında; sarı renkli altından meydana getirilmiş Usain Bolt figürü, numaralar, gösterge kolları ve çerçeve vidaları yer alıyor. Sadece 250 adet üretilen bu seramik versiyonda ayrıca titanyum gibi sağlam ve kullanışlı bir materyal de bulunuyor.

Hublot Big Bang Unico Usain Bolt Saatlerinin Fiyatı

Hublot Big Bang Unico Usain Bolt Saatlerinin FiyatıBu özelliklerin yanı sıra eşsiz Hublot koleksiyonu, şimşeği andıran saniye koluyla da hayranlık uyandırıyor. Olimpiyatlarda toplamda altı madalyaya sahip olan Usain Bolt gibi bir efsanenin müthiş başarılarını onurlandırabilmek için tasarlanan bu güzel Hublot koleksiyonu ayrıca Jamaika’nın bayrak renklerine de atıfta bulunuyor. Bütünüyle göz alıcı bir sanat eseri olan Hublot Big Bang Unico Usain Bolt koleksiyonunu süsleyen altın versiyon 42 bin dolara satışa sunulurken, seramik versiyon 22 bin dolarlık fiyat etiketiyle Hublot vitrinlerinde yerini alıyor.

Usain Bolt; olimpiyatlarda yapmış olduğu Büyük Patlama ile 2016 yılının başlangıcında vermiş olduğu sözü tutarak, bu yılı unutulmaz kılmayı başarıyor. Saatçilik sektörünün dev isimlerinden Hublot ise bu başarılı sporcuyu, meydana getirmiş olduğu muhteşem bir koleksiyon ile ödüllendiriyor. Peki, siz olsanız Hublot Big Bang Unico Usain Bolt koleksiyonunda yer alan hangi versiyonu seçerdiniz?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Moda kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum