Yatırım yapmaya başla!

Huawei, PSA’nın DS 7 SUV’na Çok Sağlam Bağlantı Özellikleri Getiriyor!

PSA ile ortak araç bağlantı sisteminde birleşen Huawei, OcenConnect platformunda araçlar için harika özellikler sunuyor!
Huawei, PSA’nın DS 7 SUV’na Çok Sağlam Bağlantı Özellikleri Getiriyor!

En iyisine, en gelişmiş sistemler! Üreticiler yeni özellikleri araçlarında uygulama yollarını işinde en iyisi olanlarla çalışmaya başladı. Sektöre göre değişen bu tür alış verişlerde hazır Ar-Ge durumları da maliyet bakımından önemli bir faktördür. Mesela Mercedes, hali hazırda Renault’un teknolojisini tamamladığı DCI ünitesini kendi için istemişti. Keza Toyota’da 1.6L dizel için BMW‘nin kapısını çalmıştı.

PSA tarafından gelen bir haberde, Çin’in en büyük telekominikasyon şirketlerinden olan Huawei‘den yüksek teknoloji araç bağlantı yazılımları alınması söz konusu. Fransız grubun markalaşan yeni değerine ait DS7 SUV, beklediğimizden daha fazla digital dünyaya ait özelliklerde olacak. Temel olarak bilgi ekranından daha çok yararlanılacak ve sayısız işe yarar özellikleriyle gelecek.

Teknoloji, Huawei OceanConnect loT platformunda geliştirildi.

Sistem sadece araçların bağlantıları için yapılmadı. Genel olarak akıllı evler ve akıllı şehirlere göre şekillendirildi. OceonConnect sadece otomobil ve SUV gruplarına uyarlandı. DS 7 çıkış yaptığında sürekli uydu bağlantısından takip edilebilecek. PSA’nın özel bilgi ve filo yöneticileri için bilgi- eğlence sisteminden gelişmiş 3D navigasyon, kişisel asistanlık ve çeşitli teşhis bildirimleri var.

Yine bir bulut sistemi olan OceanConnect’te müşteri ve araç bilgileri şifreli olacak. Doğal dil tanıma özelliği barındıran Huawei bağlantı sisteminde bakım durumu, sürüş stilleri ve yapılan yolculuğun tam dökümlü geçmişi öğrenilebilecek.

İki firma arasında oluşan ortaklığın ilk ürünü DS 7 SUV için hazırlanıyor.

PSA firma sözcüsü, “Aracı Yeni Nesnelerin İnterneti’ne bağlayan yeni platformunu kullanarak, Groupe PSA hizmet sunumunu zenginleştiriyor ve tüm müşterileri için hareketliliği kolaylaştırıyor. Yenilikçilik kapasitesiyle tanınan Huawei ile bugün, CVMP tarafından sağlanan yeni bir deneyim ile müşterilerimize sunduğumuz işbirliğinin ilk somut sonucunu göstermekten memnuniyet duyuyoruz.” şeklinde açıklamada bulundu.

Akıllı araç sistemi ile üretime alınacak DS’in sağlam 4×4 modeli E- Tense 4X4 300 HP‘lik hibrit motorla 2019 yılında 69.765 dolar fiyatıyla satış planları yapılıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum