Parçalarına Ayrılan Huawei P30 Pro’nun İç Yüzüne Tanık Olun!

Huawei’nin yeni amiral gemisi P30 Pro geçtiğimiz günlerde satışa çıkmış ve kullanıcılardan büyük beğeni toplamıştı. Geçtiğimiz günlerde telefon dayanıklılık testi videosu ile karşımıza çıkmıştı. Yeni çıkan akıllı telefonlar üzerinde yaptığı dayanıklılık testleri ile tanınan JerryRigEverything, bu sefer P30 Pro’nun iç yüzünü bizlere sunuyor.

Çoğu akıllı telefon modelinde olduğu gibi Huawei’nin yeni amiral gemisinin de ısıtılarak açıldığına tanık oluyoruz. Güçlü yapışkanı ile dikkat çeken telefonu açmak için bu alanda yeterince profesyonel olmak gerekiyor. Yanlış bir hamlenin ürüne kalıcı zararlar vermesi kaçınılmaz. Yan kısımlarından hafif bir şekilde zorlanarak açılan telefonun kapak ile arasında herhangi bir kabloya yer verilmemiş.

Bu da ürüne zarar verme riskini epey düşürüyor. Videoda periskop kamera sistemine dikkat çekiliyor ve yapılan yan kurulum sayesinde yüksek zoom ayarına ulaşıldığı belirtiliyor. Çinli teknoloji devinin kamera sistemleri için Leica ile ortaklık kurduğu biliniyor. P30 Pro kamera deneyimi ile tüm otoritelerden geçer not almayı başarıyor.

Cihazın anakart, işlemci ve batarya gibi temel donanımlarına ulaşmak için kablosuz şarj ünitesinin üzerinde bulunan koruyucu plastiği çıkarmak gerekiyor. Yeni nesil akıllı telefonun sahip olduğu donanıma daha yakından tanık olmak adına P30 Pro’nun parçalarına ayrılma anını videodan izleyebilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur