Huawei’nin Yeni Amiral Gemisi P30 Pro Dayanıklılık Testinde Görüntülendi

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei’nin yeni yıldızı P30 Pro geçtiğimiz ay içerisinde tanıtılmış ve tasarımı özellikleri ile tüm çevrelerden büyük beğeni toplamıştı. Mobil cihazlar üzerinde yaptığı dayanıklılık testleri ile tanınan JerryRigEverything’in son konuğu yeni amiral gemisi P30 Pro oldu. Diğer testlerde olduğu gibi ekran üzerinde çalışmaya başlayan yayıncı, ekranın farklı bölgelerine şiddet uyguluyor.

Belli bölgelerin hasar aldığı gözden kaçmazken, telefonun kasasının yan taraflarına çizme işlemi uygulanıyor. Ekran altıncı seviye şiddete kadar dayanmayı başarıyor. Huawei yeni amiral gemisinin ekran koruma teknolojisini açıklamıyor ancak dayanıklılık tatmin edici düzeyde diyebiliriz. Ön ve arka kamera da yapılan işkenceden nasibini alırken, arka kameranın üzerinde çok ufak çizikler oluşuyor.

Ateşe tutulan ekranda kalıcı hasarlar oluşması ise can sıkıcı bir detay diyebiliriz. Parmak izi okuyucuya da şiddet uygulanıyor ancak bu bölüm testten başarıyla çıkıyor. Son olarak bükülme işlemine tutulan P30 Pro, bu testten tam not alıyor. Videodan P30 Pro’ya uygulanan türlü işkencelere tanık olabilirsiniz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur