Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Huawei Mobil Oyunlarda Mate 20 X 5G’nin Yaratacağı Farkı Böyle GösterdiÇinli teknoloji devi Huawei hem akıllı telefon pazarında hem de internet altyapısına yönelik yatırımları ile dünyanın önde gelen şirketleri arasında yer alıyor. Bilindiği üzere şirket yeni nesil akıllı telefonlarında 5G teknolojisine yer vereceğini daha önce duyurmuştu. Bununla beraber dünya genelindeki 5G altyapısının oluşturulmasında Huawei’nin büyük paya sahip olduğu biliniyor.

Şirket belirli zaman aralıkları ile yaptığı paylaşımlar ile 5G’nin ne gibi avantajlar sağlayacağını bizlere gösteriyor. Şirketin bu desteğe sahip ilk çıkaracağı telefon Mate 20 X 5G oluyor. Mevcut mobil altyapı olan 4G ile yeni nesil internet teknolojisi 5G arasındaki farkı gösteren Huawei, mobil oyunlarda bu gelişimin getireceği faydadan bahsediyor.

Oyun dünyasının önümüzdeki yıllarda bulut platformlara kayacağı biliniyor. Google Stadia ve benzer platformlarda yüksek seviyede oyun deneyimi yaşamak adına hızlı bir internet bağlantısı gerekiyor.

Huawei hazırladığı videoda kaliteli bir oyun deneyimi için 5G’nin gerekli olduğunu belirtiyor. Şüphesiz 5G’nin oyunlardaki başlıca faydası gecikme süresinin en aza inmesi olacaktır. Çoklu oyun modlarında gecikme süresinin büyük rolü olduğu biliniyor. Günümüzde mobil oyun turnuvalarının düzenlenmeye başladığını düşünecek olursak 5G’nin burada destekleyici olacağını söyleyebiliriz.

Bununla beraber günümüzde sunulmuş olan mobil uygulamaları için internet hızının yüksek olması büyük önem arz ediyor. 5G’nin gelmesi ile beraber teknoloji dünyasında yeni bir kapının aralanacağını söyleyebiliriz.

Bugün itibariyle 5G teknolojisi yolun çok başında. Yapılacak olan yatırımlar ve geliştirilecek olan ürünler ile yakın gelecekte 5G’nin hayatımızın vazgeçilmezi olacağını söyleyebiliriz. Huawei’nin yeni amiral gemilerinden Mate 20 X 5G için hazırladığı 5G temalı kısa tanıtımı videodan izleyebilirsiniz.Bunu okuyan bunları da okurSponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
Sponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum