Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Partnerinizin Horlamalarını Bir Daha Duymayacaksınız!

Partnerinizin Horlamalarını Bir Daha Duymayacaksınız!

Partnerinizin horlamalarından dolayı uykusuz gecelerle ve sürekli gecenin bir vakti uyanmalarla karşı karşıya mısınız? Merak etmeyin, yalnız değilsiniz. Türkiye’de horlayan insan sayısının ne kadar fazla olduğunu düşünecek olursak birazdan bahsedeceğim icat, partneri horlayanlar için tam bir mucize.

“Silent Partner (Sessiz Partner)” adı ile piyasaya sürülen bu bandımsı icat, horlama sesini bir daha duymamanızı sağlayacak. Hatta bazı insanların kendi horlama seslerine uyandıklarını dahi düşünecek olursanız iki kişinin de kesinlikle ihtiyacı olan bir şey olduğunu söyleyebiliriz.

Partneriniz Size Teşekkür Edecek!

Partneriniz Size Teşekkür Edecek!Horlamanın ilişkilere zarar verdiğine pek denk gelmesek de bazı çiftler için yatakları ayırmaya kadar gidebilir. Ancak bu cihazı alan taraf horlayan ya da horlayan kişinin partneri de olsa bir tanesi diğerine teşekkür edecektir. Daha fazla “acaba partnerimi rahatsız edecek miyim?” diye düşünmenize gerek yok. İkiniz de sessiz ve derin uykunun keyfini sürebilirsiniz.

Oldukça Basit ve Etkili!

Oldukça Basit ve Etkili!Yukarıda da gördüğünüz üzere cihazın oldukça küçük. Ancak boyutuna kanmayın çünkü horlama seslerini tamamen kesiyor. Yanlış anlaşılmaması için belirtmem gerekiyor; cihaz yalnızca horlama seslerini kesiyor, horlamamanızı sağlama veya horlatmama gibi bir özelliği yok. Peki, bunu nasıl sağlıyor? Horlama sesinizin tersi bir ses çıkartarak, yaklaşık 20 santimetrelik alanda “sessiz alan” oluşturuyor. Böylelikle, cihazı burnunuzdan çıkarmadığınız sürece, horlama sesiniz kimse tarafından duyulmuyor. Yaratıcıları, cihazı birçok farklı insanın üstünde deneyerek her boy, kilo ve cinsiyetteki insan için aynı etkiyi yaratıyor mu diye çalışmalar yapmıştır. Aslında o kadar basit alet ki içerisinde yalnızca; batarya, şarj soketi, açma/ kapama tuşu ve mikro ses değiştiriciler bulunmaktadır.

Nasıl çalıştığını daha iyi anlayabilmek için firma tarafından sektöre sunulan tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Videoda da gördüğünüz üzere burnunuzdan çıkardığınız anda etkisini kaybetmektedir. Ancak burunda bulunduğu süre içerisinde sesi tam anlamıyla kesmektedir. Cihazın tanıtımı her ne kadar yapılsa da projenin yapım aşaması Ocak 2017 olarak belirlenmiştir. Ön sipariş alımlarına başlayan firma, Ekim 2017’yi teslimat tarihi olarak belirlemişlerdir. Şu ana kadar, 1 milyon 363 bin dolarlık ön sipariş alarak insanların horlama konusundan ne kadar muzdarip olduklarını gösteriyor. Cihazın fiyatı ise yalnızca 123 dolar olarak belirlendi.

Sonsuza kadar horlama sesinden kurtulmak istiyorsanız, ücreti gözden çıkarılabilecek bir rakam denilebilir. Ayrıca yalnızca partneriniz ile olduğunuz anlar için değil, seyahatleriniz sırasında veya arkadaşlarınızla beraber kaldığınızda da oldukça yardımcı olacaktır. Otobüste veya uçakta giderken uyursam horlar mıyım acaba sorusunu kafanızdan çıkartın öncelikle… Çünkü “Sessiz Partner” kafanızdaki soru işaretlerini sıfırlıyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Sektörel kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum