Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Hong Kong Emlak Devi Kripto Şirketi Sygnum’a Yatırım Yapıyor

Sun Hung Kai, ülkenin önde gelen emlak şirketleri arasında yer alıyor. Firma kripto sektörüne yönelik bir yatırım yaptı.
Hong Kong Emlak Devi Kripto Şirketi Sygnum’a Yatırım Yapıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Hong Kong’un önde gelen emlak şirketi Sun Hung Kai, İsviçre merkezli kripto para şirketi Syhnum’a yatırım yapıyor. Sygnum Hong Kong’da bir emlak devi ve alternatif yatırım şirketi olan Sun Hung Kai liderliğindeki 90 milyon dolarlık B Serisi turunu kapattığını resmen duyurdu.

Şirketin değeri şu anda 800 milyon dolar olarak görülüyor. B Serisi finansman, Hong Kong’da listelenmiş önde gelen bir finansal hizmetler firması olan Sun Hung Kai & Co. Limited tarafından yönetildi. Kanadalı yatırım şirketi Meta Investments, Animoca Brands ve Wemade dahil olmak üzere metaverse oyun şirketleri de finansman turuna katıldı.

İsviçre Bankacılık lisansına sahip olan Sygnum, fonları kurumsal düzeyde Web 3.0 tekliflerinin geliştirilmesini hızlandırmak için kullanmayı planlıyor. Ek olarak, kripto firması yeni küresel pazarlardaki varlığını genişletmeyi planlıyor.

Sun Hung Kai Grup Yönetim Kurulu Başkanı Lee Seng Huang, Sygnum’un dijital varlık odaklı ürünleri geliştirme ve güçlü sektörlere hitap etmek için ideal bir ortak olduğunu söyledi. Kasım 2020’de Sygnum bankası kripto staking pazarına girdi ve Tezos için stake ödülleri sunmaya başladı.

Dijital varlık bankası, son 12 ayda etkili bir büyüm sergiledi. Kripto para birimlerine artan ilginin bir sonucu olarak, Sygnum’un yönetim altındaki dijital varlıkları 2 milyar doların üzerine çıktı. Kripto firması ayrıca kurumsal müşterilerde de artış olduğunu bildiriyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%