Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Hong Kong’da Camlarla Kaplı Bir Kale: “Sai Kung House”

Hong Kong’da Camlarla Kaplı Bir Kale: “Sai Kung House”

Dünyanın en gelişmiş ve en ihtişamlı güzergahlarından biri olan Hong Kong’un yaşam standartları, II. Dünya Savaşı’ndan sonra inanılması zor boyutlara ulaşmıştır. Hayatınızda yeni bir başlangıç yapabileceğiniz en iyi ülkeler listesinde de ilk 10 içerisinde yer alan Hong Kong, hem yaşamak hem de yatırım yapmak için en uygun bölgelerden bir tanesi olabilir.

Özellikle de “Hong Kong’un Arka Bahçesi” olarak bilinen Sai Kung, gerek doğası gerekse lüks gayrimenkulleriyle sizleri kusursuz bir yaşam deneyimine davet ediyor. Ülkenin en büyük yerleşim alanı olan Yeni Bölgeler üzerinde yer alan Sai Kung, modern ve eşsiz tasarım özelliklerini bünyesinde barındıran, camdan bir kaleye ev sahipliği yapıyor. Şimdi dilerseniz Sai Kung House adı verilen bu olağanüstü yapıya hep birlikte bir göz atalım.

Zekice Tasarlanmış Bir Hong Kong Evi

Zekice Tasarlanmış Bir Hong Kong EviSai Kung House, geniş bir yaşam alanı yerine akıllı sistemleri ve tasarımıyla, sahiplerine modern ve rahat bir hayat sunuyor. Gömme mutfağı ve yükseltilmiş yemek masaları başta olmak üzere daha birçok etkileyici özelliğe sahip olan bu Hong Kong evi, tam anlamıyla “kutu gibi” bir yapıya sahiptir. Ev, değişik seviyelerde olan uyumsuz ve birbirine bağlı olmayan odalardan oluşuyor. Bu size, evin biraz kullanışsız olduğunu düşündürebilir. Ancak Sai Kung isimli evin iç mekan tasarımı, eşsiz bir şekilde birbirine entegre edilmiş ve camlarla bölünmüş odalardan oluşuyor.

Şehrin Gürültüsünden Uzak Huzur Dolu Konumu

Şehrin Gürültüsünden Uzak Huzur Dolu Konumu7.6 milyondan fazla insana ev sahipliği yapan Hong Kong’un kalabalıktan uzak, huzurlu ve sessiz cenneti Sai Kung House, bulunduğu konumla bile görenleri kendisine hayran bırakıyor. Bünyesinde barındırmış olduğu teras salonunun yanı sıra bahçesinde bulunan 5 metrelik yüzme havuzuyla da eğlenceli ve huzurlu bir yaşam deneyimi sunuyor. Çağdaş ve estetik bir yapı olan Sai Kung House, camlarla kaplı verandası ve iç mekanına uzanan garajıyla modern mimarinin en güzel yapılarından bir tanesi olmayı başarıyor.

Lüks Yaşam Alanıyla Görenleri Büyülüyor

Lüks Yaşam Alanıyla Görenleri BüyülüyorSai Kung House, 455 metrekarelik yaşam alanının yanı sıra göründüğünden daha geniş yapısıyla da modern mimarinin öncü başyapıtlarından bir tanesi olarak karşımıza geliyor. Geniş oturma odası, aile odası, iki adet yatak odası, banyolu misafir odaları, müştemilatı, camlarla çevrelenmiş bir adet devasa banyosu ve kusursuz bir şekilde entegre edilmiş lüks odasıyla da sahiplerini büyülemeyi başaracak gibi görünüyor.

Hong Kong’un en yaşanılası bölgelerinden biri üzerine yerleştirilen Sai Kung House, minimal bir yapıya sahip olmasına rağmen eşsiz bir yaşam imkanı sunuyor. Camdan oluşan göz alıcı yapısını, huzur dolu konumuyla tamamlayan Sai Kung House’da masalsı bir yaşam sürmek istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum