Yatırım yapmaya başla!

Honda SEMA Show’a Göz Kamaştırıcı Ridgeline Kamp Aracıyla Geliyor!

Bu sene ki SEMA Show'a kampçıları sevindirecek araçlar getiriliyor. Onlardan birisi de Honda'nın Ridgeline 4x4 Kamyoneti!
Honda SEMA Show’a Göz Kamaştırıcı Ridgeline Kamp Aracıyla Geliyor!

Her sene yapılan, şirketlerin inanılmaz modifiye ve geliştirmelerin gösterildiği SEMA Show, bu sene acayip araçlara ev sahipliği yapacak. Pick-up alanında, yerini alacaklar içerisinde Ram 1500 çalışması da vardı. Amerikalı şirket, arazi şartlarındaki mücadeleye yönelik aracını hazırlamıştı. Bunların yanında Jeep Wrangler ve Land Rover Defender gibi hevesle beklenen araçların da olacağını dip not olarak söyleyelim.

Honda’da Ridgeline kamyonetini biraz eşsizleştirmek istemiş. Gerçekleştirirken de Overland Black Edition‘un dokunuşlarından yararlanmış. Ridgeline gibi marka bünyesinde hazırlanıp, ağır arazide kamp olanağı sağlayan kamyonetlerden bir tanesini de Nissan, Titan Surfcamp ile göstermişti. Bakalım Japon temsilci neler yapmış!

Honda’nın çok da heybetli durmayan kamyoneti, siyah temayla ele alınmış.

Dediğimiz gibi Ridgeline Black Edition üzerinde değişimler yapılmış. Yeni Honda kamp aracında alt – üst siyah ızgara, siyah tabanlı farlar ve çerçeve kapakları yer alıyor.

Duruşunun daha yüksek olması beklense de Honda bu kısımlara dokunmamış.

SEMA’ya gelecek Japon pick-up‘ın lastikleri yarı asfalt yarı toprak zemine uygun arazi seçenekleriyle değiştirilmiş. Kapı altlarına basamaklarda ilave edilmiş. Fabrikasyon olarak arka camların da karartılmış olduğunu görüyoruz.

Tavana, çok sistemli bir yapı kurulmuş.

Bu tip macera araçlarında tavan çalışmaları çok önemlidir. Ridgeline’niın uzun süreli kalınacak çadır kampları için aynı markaya sahip mini jeneratör görmekteyiz. Hemen yanına da yedek arazi lastiği koyulmuş.

Off road araçlarının son yıllardaki en büyük modası olan tavan çadırı da bulunuyor.

Tavandan, arka bagaj üzerine doğru uzatılan port demirleri üzerinde portatif bir çadır koyulmuş. İki kişinin rahatlıkla kalması için dizayn edilen Ridgeline, Ross Nest‘in bez yuvasına sahip.

Honda, değişik arazide kurtarıcı malzemelere de yer vermiş.

Jsport Performance, arka yan demir kısımlarına asılı duran kırmızı kızak plakaları araca düşünmüş. Aslında deminde saydığımız birçok ekstra bu şirkete ait.

Ekstra olarak düşündüklerimiz arasında bir de cross motor var. Aracın amaç ve tipiyle bizce bir motosiklet mantıklı olacaktır. Pazarlarda çok yaygın olmayan Honda kamyonet 3.5L motora sahip.

Açığa 280 ps güç ve 355 nm tork çıkartılması sağlanmış. ABD için uygun olacak ünite, 2018 model çıkışında farklı seçeneklerle gönderilebilir. SEMA Show’a gelecek Honda kamp aracı için sizin düşünceleriniz neler?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum