Yatırım yapmaya başla!

Honda’dan Civic Type-R ve Modellerine Savaş Sahneli Animasyon Reklam Filmi!Honda’nın hız makinesi Type-R, çıkışından itibaren ilginin zirvesini yaşadı ve yaşıyor. Japon temsilcinin karoserindeki uç tasarımlar ile birlikte üretime aldığı Yeni Civic‘in, reklam kısmının da üzerine fazlasıyla düşülmüştü. Bizler bu zamana kadar araba kategorisinde en yaratıcı, zeka dolu ve göndermeli reklam filmlerini Almanlar’dan görmüştük. Özellikle Mercedes ile BMW’nin kapışmaları ve sonradan buna Audi‘nin laf sokmalı filmleri dahil olunca, yaratıcılığın üst seviyesi konu olmuştu. Honda’da buna tepki olarak Type-R’a anime tadında bir reklam filmi düşünmüş.

İlk dakikalardan itibaren heyecan dolu olan bu reklam filmi, aksiyon sahneleri ile baş döndürücü olmuş. Reklamın içeriğinde sadece Type-R yok! Honda, CR-V ve motosiklet modellerini de içine katarak ekibini harmanlamış. Filmin içeriğinde robot istilasına karşı atağa geçen Civic Type-R’ın korkusuz yapısı vurgulanmış. Aslında buradaki mesaj direk olarak rakiplerine yönelik!

Motor güçlerine ve titiz işçiliğinin karşı koyulamaz kısmından bahsedilmiş. Bence gayet eğlenceli! Hepsi olmasa bile bu tip reklamların konsepti Honda’nın ki gibi sempatik ve eğlenceli olmalı. Zaten diğer türlü asfaltın üzerinde çekilen reklam filmlerine alışığız!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum