Yatırım yapmaya başla!

Honda’dan Çıkan Sesi “AK47 Tüfek” Zanneden Trafik Polislerinin Harekatı!Büyük ihtimal şu anda yüzünüzde tebessüm oluştu. Açıkçası görür görmez bu videoya bende gülmeye başladım. Amerikada modifiye sever ve bizzat kendi de geliştirme yapan kişi, Acura Integra‘sına anormal sesler çıkartan egzoz sistemi yapmış. Duyduğunuz gibi bu öyle böyle bir ses değil.

Yani Armytrix Exhasut’ın Porsche Panamera’ya yaptığının çok çok dışında sesler. Olay yayınızda olsa bence herkes aynı tepkiyi verirdi. Gaza basıldığı anda vede biraz fazla yüklenince taramalı tüfek misali efektler oluştu.

Egzoz araba için önem parçadır. Motorda ayrıştıralan atık gazların gittiği  ve atıldığı yer! Ancak tuning mantığı ile bir araba ele alınıyorsa sistem komple isteğe göre yenileniyor.

Garaj sahibi biraz dirense  de ve sesin ondan gelemdiğini ikna etmeye çalışsa da bir şey değişmiyor. Çünkü olaya tamamiyle kitlenmiş polis memurları aynı taramalı egzoz sesini duymak istiyor. Kısaca Amerikalı tuningcinni kaçış noktaları tıkanıyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum