Yatırım yapmaya başla!

Honda 3E-D18 Mobil ATV: Modüler Yapı ile Sunulan İnanılmaz Yetenekler!

Honda 3E-D18 Mobil ATV: Modüler Yapı ile Sunulan İnanılmaz Yetenekler!

Honda’nın ince düşünceli projeleri arasına bir yenisini daha ekledi. Hayatımızı kolaylaştırma ve gezegenimizi korumak amaçlı sunulanlar uzay çağı yaşamlarına biraz daha yaklaştırıyor. Otonom süreciyle beraberinde elektrikli araçların patlama yapması, özellikle zekice işlerin erbabı Japonların daha çok ön planda olmasını sağlıyor.

Honda, MK1 canlandırması Urban EV konseptiyle çapın ötesi duruşlarını bizlere göstermişti. Bu sefer daha mantık dışı gibi gözüken ancak kötü koşullarda hayati önlem taşıyan 3E-D18 ATV tipi aracı gösterildi.

Bu yapay zeka ürün, resimlerden de anlaşılacağı gibi koşullara göre şekillendirilebiliyor.

3E-D18’deki amaç ihtiyaç halinde sedyeye, kepçeye, mobil uydu aracı gibi dönüşümler yapabilecek şekilde dizayn edilmiş.

3E-D18 konsepti arazi şarlarında otonom yapay zeka sayesinde kendi kendine gidebilecek.

Çeşitli amaçlara göre üst kısmın dönüşümü, orman yangını, deprem, arama kurtama gibi görevlerde kullanılabilir.

Honda bu alışılmış dışı aracını koordinatla GPS üzerinden yönlendirebiliyor.

3E-D18’e gitmesi gereken yer söylenerek,
kendi yapay zekasıyla radar sistemi üzerinden hareket ettirilebilecek.

Honda 3E-D18 konsepti için hazırlanan bu video ile yapabilceklerini daha iyi anlayabilirsiniz!

Süper zekalardan çıkan süper zeka ürünleri gerçekten şaşkınlık verecek şekillere geldi. İnivasyon açısından bu ATV cinsi modüler araçı her iş sektöründe görebiliriz. Gerçekten 3E-D18 çok uzakta gözüken bir makine değil. Günümüzde zaten her sistem tam zamanlı aktif duruma getiriliyor.

İhtiyaç duyulan enerji sağlanarak, üzerine geliştirilen yapay zekalarla avuçlarımızın içinde sağlam yardımcılar koyuluyor. Hatta Renault, otonom olayını değişik tarafından bakarak, son teknoloji otomobili Symbioz’u ofis – ev odası tarzında bizlere sunuyor. Honda’nın robotsal çalışmalarını uzun süredir izliyorduk ancak bunu hayatımıza erken sokacağına imkan vermiyorduk. Yani durumu özetleyecek olursak; robotların zekası artık yol araçlarına aktarılabiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum