Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Hollywood’un Simgesel Yapılarından Harry Warner Malikanesi Yeni Sahiplerini Arıyor!

Hollywood’un Simgesel Yapılarından Harry Warner Malikanesi Yeni Sahiplerini Arıyor!

Çocukluğumuzun vazgeçilmez çizgi film şovlarından Looney Tunes ve Scooby Doo gibi yapımların yanı sıra Cehennem Silahı serisi, 13. Cuma, 300 Spartalı, çeşitli DC Comics filmleri ve daha birçok filmin yapımcılığını üstlenen Warner Bros, dünyanın en büyük yapım şirketlerinden biridir. 1918 yılında Kaliforniya’da; Albert, Sam, Jack ve Harry Warner adındaki dört kardeş tarafından temelleri atılan bu şirket, günümüzün en bilindik film ve dizi yapımcılarından bir tanesi haline gelmiştir.

Şimdi ise şirketin en etkili isimlerinden ve kurucularından biri olan Harry Warner’ın bir zamanlar yaşamış olduğu eşsiz güzellikteki Hollywood malikanesi, satışa çıkarılıyor. Bölgenin ve hatta eyaletin en simgesel yapılarından biri olan Harry Warner Malikanesi, Hollywood yıldızlarının bile hayallerini süslüyor.

Gösterişli tasarımı, eşsiz güzelliklerle donatılmış açık alanları ve bünyesinde barındırmış olduğu sinema tarihiyle hemen hemen gören herkesi büyülemeyi başaran Harry Warner Malikanesi, şimdilerde yeni sahiplerini arıyor. Dilerseniz, bu kusursuz malikaneyi böylesine özel kılan niteliklerini detaylı bir şekilde inceleyelim.

Hollywood Tarihini Yansıtan Bir Malikane

Hollywood Tarihini Yansıtan Bir MalikaneBir zamanlar Warner Bros şirketinin arkasındaki beyin Harry Warner’ın yaşadığı bu malikane, tam olarak Sunset Bulvarı’nın kuzeyinde yer alıyor. Fazlasıyla yaşlı ağaçlarla çevrelenmiş olan Harry Warner malikanesi, 4 kilometrekarelik göz alıcı iç mekanında ve 0.5 hektarlık büyüleyici bahçesinde bulunan misafir evinde, Altın Çağ’ın bir başka starı olan Marilyn Monroe gibi isimleri ağırladı. Aynı zamanda simgesel Beverly Hills Hotel’e de oldukça yakın bir konumda bulunan bu malikane, yeni sahiplerine kusursuz bir yaşam sunacak gibi görünüyor.

GÖRENLERDE ŞAŞKINLIK YARATAN ÜNLÜ EVLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Geniş Yaşam Alanıyla Lüks Bir Deneyim Sunuyor

Geniş Yaşam Alanıyla Lüks Bir Yaşam Deneyimi Sunuyor1923 yılında mimar Paul Williams tarafından inşa edilen bu etkileyici malikane, Tudor mimarisi ve Fransız tasarım öğelerinin dengeli bir şekilde harmanlanmasıyla oluşturulmuş. Geniş bir yaşam alanına sahip olan Harry Warner Malikanesi; 8 adet zarif yatak odasının, 11 adet banyonun yanı sıra; taştan oluşan bir lagün havuzunu, bakım merkezini, farklı türde şelaleleri, tenis kortunu ve Koi göletini de bünyesinde barındırıyor.  

Harry Warner Malikanesinin Fiyatı

Harry Warner Malikanesinin FiyatıHuzur dolu bir tapınağı andıran bu yapı, 1996 yılında restore edilmiş. Düzenlemeyle birlikte farklı tarzda sanat eserleri, dijital ses ve görüntü sistemi, kameralar ve güvenlik sistemleri gibi yenilikler eklenmiş. Güncellemelerin yanı sıra sahip olduğu orijinal yapısıyla da gelmiş geçmiş en güzel Hollywood evlerinden bir tanesi olan Harry Warner Malikanesi, 40 milyon dolarlık fiyat etiketiyle ABD emlak piyasasında listeleniyor.

Harry Warner Malikanesi, sinema sektörüne yön veren ve halen daha Hollywood’un en güçlü yapım şirketlerinden bir tanesi olan Warner Bros Studios’un başarılarla dolu tarihine ışık tutan lüks bir Hollywood evidir. Ağırlamış olduğu ünlü misafirlerle çok daha çekici bir yapı haline gelen Harry Warner Malikanesi, özellikle de sinemaya meraklı olanları tamamıyla cezbedecek gibi görünüyor. Peki, birlikte incelemiş olduğumuz Harry Warner Malikanesi’nde, Hollywood’un ruhunu hissetmek istemez miydiniz?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum