Yatırım yapmaya başla!

Hızlı ve Öfkeli Netflix’e Dizi Olarak Geliyor!

Amerika'da Japon otomobilleriyle yapılan drift ve modifiye konulu aksiyon filmi Hızlı ve Öfkeli, ekranlara dizi olarak geliyor!
Hızlı ve Öfkeli Netflix’e Dizi Olarak Geliyor!

İlk başta gözümüzün önüne 40 dakikalık bölümlerde modifiyenin zirvesi olmuş araçların yarıştığı görüntüler gelebilir. Netflix projesindeki Fast & Furious farklı bir daldan giriş yaparak, animasyon olarak izleyicilere sunulacak. 90’lı yıllardan sonra gösterime girmesiyle resmen dünyayı kasıp kavurmuştu. Aksiyon, macera ve otomobil gibi dallarda sokak yarışları konu alınmıştı. Universal Pictures’e ait ilk 1. serisi 2001 yılında gösterime girmişti.

Araçların hız ve modifiyeleri konu alınarak, Amerika sokaklarında Japon arabaların gösterileri sunuluyordu. Bildiğimiz gibi süper tuning çerçevesi içerisinde modifiye edilen araçlar, Japon spor dalı olan “drift” ile içimizdeki sürüş tutkularını açığa çıkartıyordu.

Vin Diesel Animasyon Hızlı ve Öfkeli için Yönetici Koltuğunda Olabilir

Vin Diesel Animasyon Hızlı ve Öfkeli için Yönetici Koltuğunda OlabilirTam olarak ayrıntılar söylenmese de aksiyon filmlerinin olmazsa olmazlarından Vin Diesel‘in bir projesi olduğu söylendi. 3D üzerinden yapılan planlar içerisinde bu tip yapımları üstlenen Tim Hendrick ve Bret Haaland‘ın da olacağı bilgiler arasında.

Konu hakkında DreamWorks Animation başkanı Margie Cohn, “Sadece daha yüksek kaliteli DreamWorks programlaması yapmakla kalmayıp, Universal film hayranlarını büyüleyici yeni hikayelerle birleştirerek Netflix ile başarılı ilişkilerimizi genişletmek için heyecan duyuyoruz.” dedi.

Fast & Furious’un 9. Serisi 26 Temmuz 2019’da Sinema Severlerle Buluşturulacak

Fast & Furious'un 9. Serisi 26 Temmuz 2019'da Sinema Severlerle BuluşturulacakFilmin son serisi gelecek senenin Temmuz ayında yayına gireceğini, sonrasında 2020’de 10. ve 2021’de 11. bölümlerinin sırasıyla çekileceği de söylendi. Özellikle 5. bölümden itibaren Hızlı ve Öfkeli filminin daha çok aksiyona döndüğü, eski sokak yarışlarından uzaklaşıldığını görmüştük.

Yapılan yorumlamalarda gerçekte de insalar 1 ve 2’de olduğu gibi konuların işlenmesini istiyorlardı. Ekibe katılan ve tam bir araba tutkunu olan Dwayne Johnson ve Jason Statham gibi isimlerle drift ve süper arabaları izlemenin daha keyif verici olacağı düşünülüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Otomobil kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum