Paylaşım

Hızlı ve Öfkeli 9’u Bekleyenlere Hem İyi Hem de Kötü Haber!


 

Aksiyon filmlerinin efsanevi seri arasında olan Hızlı ve Öfkeli hayranlarını üzecek haber geldi. İşte serinin resmi Twitter hesabında duyurulan erteleme kararı…

İlk filmlerinde olmasa da sonrakilerde gittikçe artan heyecanı ve ilerleyen bölümlerinde Jason Statham, Dwayne Johnson gibi isimlerin kadroya dahil olmasıyla tüm dünyanın beğenisini kazanan bir seri Hızlı ve Öfkeli! Aksiyon filmleri denildiğinde akla ilk gelenler arasında olan yapım, müzikleri, oyucuları ve nefes kesen sahneleriyle büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Kaldı ki trajik bir araba kazasında hayata veda eden Paul Walker’a veda niteliğindeki 7. halkadan hemen sonra akıllardaki soru Hızlı ve Öfkeli 8 ne zaman vizyona giriyor olmuştu. Nihayet 13 Nisan 2017’de vizyona girmiş olan film Charlize Theron, Kristofer Hivju, Kurt Russell, Helen Mirren gibi isimlerin de katılımlarıyla bir kez daha heyecanı doruk noktasına ulaştırmıştı. Peki, serinin 9. filmi ne zaman çıkacak?

Vizyon tarihi kesinleşen filmin önümüzdeki sene vizyona girmesi beklense de görünen o ki bu noktada hayaller suya düşecek.

Hızlı ve Öfkeli 9 vizyon tarihi kesinleşti

Zira 7’den 70’e milyonlarca insanın beğenerek seyrettiği yapımın yeni halkasını seyretmek için birazcık beklememiz gerekecek.

Dün serinin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre Hızlı ve Öfkeli 9, 2020 yılının Nisan ayında seyirci ile buluşacak.

Yani daha önceki bölümler arasında 2 yıl varken, bu kez 8 ile 9 arasındaki süreç 3 yılı bulacak. Ama hemen üzülmeyin. Çünkü söylentilere göre film yapımcılarının izleyicilere bir sürprizi olabilir.

Henüz resmi bir açıklama yapılmasa da dedikodular Dwayne The Rock Johnson ile Jason Statham’ın hayat verdiği karakterlerin yer aldığı bir spin-off filminin çekilebileceğini gösteriyor. 9. filme ön hazırlık niteliğinde olacağı düşünülen bu filmin yeni halkayı bekleyenlerin sabırsızlıklarını az biraz dindireceği tahmin ediliyor.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın