Yatırım yapmaya başla!

100 Adet Hız Tümseği ile Yapılan En Gerçekçi Araç Simülasyon Testi!Simülasyonlarıyla ünlü BeamNg, bu sefer fazla ilginç olan bir projeye imza attı. En başta çocuksu bir simülasyon görüntüsü gibi gelse de işin içince oldukça gerçekçi bir deney yatıyor. Yapılan simülasyon testinin amacı araçların tümseklerden geçerken verdiği tepkiler. Tabi tümsek sayısı 100 olunca araçların hepsinde beklenen son oluyor.

Araçların ilk tümsekte, yürüyen aksam ve kaporta kısmında oluşan aksi durumları gösteriyor. İlerledikçe oluşan sarsıntılarla araç durumları daha belirgin tepkiler vermeye başlıyor. Videoda lüks segment marka modellerinden kamyon testlerine kadar her segmentte dayanıklılık testi yapılmış.

Aslında anlatılmak istenen; araçların yürüyen aksamlarının sürekli ve ağır darbelere karşı uzun süreli dayanıklılık profili çizmediğini gösteriyor. Bunu gerçek hayata uyarlasak daha değişik sonuçların çıkacağına eminim.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum