Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

HIVE Blockchain Yıllık Bazda Gelirlerini Katlamaya Devam Ediyor

Şirketin dijital para madenciliğinden elde ettiği gelirde sıçrama oldu.
HIVE Blockchain Yıllık Bazda Gelirlerini Katlamaya Devam Ediyor

HIVE Blockchain Technologies, 31 Mart 2021’de sona eren yıl için finansal sonuçlarını bildirdi. Şirketin gelirleri ve kazançları söz konusu dönemde keskin bir şekilde artış gösterdi.

Sonuçlara göre, HIVE’nin dijital para madenciliğinden elde ettiği toplam gelir, 31 Mart 2021’de sona eren mali yılda bir önceki yıla göre yaklaşık %174 artarak 66,7 milyon dolara yükseldi.

Son mali yılda şirketin net geliri ise 42.5 milyon dolara ulaştı. Geçtiğimiz yıl aynı dönemde HIVE, 1.9 milyon dolar zarar ettiğini bildirmişti. Şirketin Brüt Madencilik Marjı, geçen yılki 8,5 milyon dolara kıyasla 50,1 milyon dolara yükseldi.

2021 mali yılı boyunca, şirket 595 Bitcoin ve 96.300’den fazla Ethereum çıkardı. HIVE Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Frank Holmes, güzel bir yıl geçirdiklerini belirterek, Ethereum ve Bitcoin madencilik kapasitelerini artırdıklarını söyledi.

COVID-19 döneminde Nisan 2020’de Cryptologic Corp’u satın aldıklarını hatırlatan Holmes, bu yatırım ile Kanada’da yeni bulut madenciliği operasyonu elde ettiklerini ifade etti. HIVE, gelecekte Bitcoin ve Ethereum madencilik kapasitesini artırmayı hedefliyor. Ayrıca şirket, Ethereum madencileri için piyasa koşullarındaki son gelişmeleri vurguladı.

Şirketten “İleriye dönük olarak odak noktamız, kripto para madenciliği çıktısını optimize ederek, maliyetleri düşürmeye devam etmek ve operasyonlarımızda verimliliği ve karlılığı artırmaktır” açıklaması yapıldı.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum