Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

HIVE Blockchain, Son Çeyrekte Rekor Gelir Bildirdi

Şirket madencilik operasyonlarından son çeyrekte 37.2 milyon dolar gelir sağladı.
HIVE Blockchain, Son Çeyrekte Rekor Gelir Bildirdi

HIVE Blockchain Technologies yılın 2. çeyreğinde elde ettiği verileri açıkladı. Madencilik şirketi, gelir ve net gelirde önemli bir artış bildirdi.

Açıklanan rapora göre şirketin dijital para madenciliğinden elde ettiği brüt gelir, geçen yılın aynı dönemine göre %466 artarak son çeyrekte 37,2 milyon dolar oldu. Net gelir açısından, rakam bir önceki yılki 1.8 milyon dolara kıyasla 18.6 milyon dolara ulaştı.

HIVE bu dönem içerisinde 225 Bitcoin ve 9.700’den fazla Ethereum çıkardı. Şirket ayrıca son duyuruda Ethereum madenciliğinin önemini vurguladı. HIVE Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Frank Holmes, inanılmaz bir yıl yaşadıklarını ve COVID-19’un oluşturduğu tedarik sorunlarına rağmen rekor sonuçlar elde ettiklerini söyledi.

HIVE Blockchain kısa süre önce yıllık gelirlerinde ve kazançlarında önemli bir artış bildirdi . Ağustos 2021’de şirket, Bitcoin madenciliği hash oranının saniyede 1 Exahash (EX/s) hedefine ulaştığını açıklamıştı.

2021’in başından bu yana HIVE, yeni madencilik makinelerinin eklenmesiyle kripto madenciliği kapasitesini önemli ölçüde artırdı. Ağustos ayında dünyanın en büyük madencilik ekipman geliştiricilerinden Bitmain’den 1.800 cihaz sipariş edilmişti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum