Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Hissesi Yüzde 565 Kar Getiren Şirket Arabistan Pazarına Uzandı!

Uzun vadede yatırımcısını güldüren Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş., KAP'a yurt dışı merkezli yeni iş ilişkisini bildirdi. Detaylar haberin devamında;
Hissesi Yüzde 565 Kar Getiren Şirket Arabistan Pazarına Uzandı!
HABER GİRİŞ

Teknoloji, turizm, perakende, telekom, bankacılık, hizmet ve sigortacılık sektörlerindeki ulusal ve global müşterilerinin teknoloji yazılımı ve yönetimi alanındaki ihtiyaçlarına yönelik faaliyet gösteren Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş., yurt dışına yönelik iş ilişkisini duyurdu.

Borsa İstanbul’da KFEIN kosuyla işlem gören şirketin bugünkü Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) bildiriminde Suudi Arabistan merkezli müşteri ile imzalanan sözleşmenin detaylarına yer verildi.

Açıklamada, nihai müşteri Suudi Arabistan merkezli Najm Insurance olmak üzere Al Moammar Information Systems Co. ile “Veri Gizliliği ve Güvenliğinin Sağlanması” hizmetine ilişkin sözleşme imzalandığı bilgisi verildi.

Yurt dışına ilişkin iş ilişkilerini 2024 yılına da taşıyan şirketin imzaladığı sözleşmenin 369 bin dolar bedelli olduğu belirtildi.

Açıklamanın devamında, söz konusu projenin süresinin iki yıl olduğu ifade edildi.

GCM Yatırım Banner

Şirket, geçen ayki bir diğer KAP bildiriminde, Google Cloud Veri, Altyapı ve Siber Güvenlik Çözümleri alanlarında partner olunmasına ilişkin Google Cloud EMEA Limited ile ticari iş ortaklığı sözleşmesi imzalandığını duyurmuştu.

KFEIN Hisselerinde Son Durum

Borsa İstanbul’da bugün yine rekor günüydü. BIST 100 endeksi, yüzde 1,62 değer artışıyla günü 9.344,97 puandan tamamlayarak tüm zamanların en yüksek günlük kapanışını gerçekleştirdi. KFEIN hisseleri endeksle paralel seyretti.

Hisselerin değeri, günlük yüzde 1,3‘lük yükselişle 156,2 TL seviyesine çıkış gösterdi.

Kafein Yazılım Hisseleri Yükselişini Sürdürüyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

Kafein Yazılım hisseleri, aylık ve yıllık bazda bakıldığında ise yatırımcısına sırasıyla yüzde 73,9 ve yüzde 565,8 oranında getiri sağlamış görünüyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/2Ç Kar/Zarar 35.99%/64.01%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın