Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Hindistanlı Kripto Para Borsaları Ayı Piyasasından Endişe Duymuyor

Borsalar piyasadaki düşüşün ortasında altyapılarını geliştiriyor.
Hindistanlı Kripto Para Borsaları Ayı Piyasasından Endişe Duymuyor

Bitcoin Mayıs ayından itibaren düşüş trendine girdi ve uzmanlar ufak bir ayı piyasası yaşandığını belirtiyor. Bu durum kripto para borsalarındaki işlem hacimlerinin de düşmesine neden oluyor

Hindistan’daki kripto para borsaları bu düşüşten endişe duymadığını belirtiyor. Borsaların bir sonraki büyük kripto patlaması için altyapılarını oluşturmaya çalıştıkları bildirildi.

Borsalar Ayı Piyasasını Fırsat Olarak Görüyor

Borsalar Ayı Piyasasını Fırsat Olarak Görüyor

CoinSwitch Kuber CEO’su Ashish Singhal konuyla ilgili açıklamasında, “Ayı piyasası, güvenliği daha da güçlendirmemiz ve bir varlık sınıfı olarak kripto hakkında daha fazla farkındalık yaratmak için eğitim girişimleri oluşturmaya çalışmamız için bir fırsat sunuyor” ifadelerini kullandı.

Ülkedeki diğer kripto para borsaları CoinDCX ve WazirX’ten de benzer açıklamalar geldi. Son aylarda kripto piyasalarına küresel akışlar, Çin’in sektöre yönelik baskıları ve enerji kullanımıyla ilgili yenilenen şüphecilik de dahil olmak üzere bir dizi olumsuz haber, kripto endüstrisinde daralmaya neden oldu.

CoinDCX CEO’su Sumit Gupta, güçlü ve net bir düzenleyici çerçeve mevcut olduğunda, tüm kripto endüstrisinin önlemlerden faydalanacağını ve bir sonraki büyüme aşamasının ilerlemesini sağlayabileceğini söyledi.

Ülke son zamanlarda kripto para piyasasına yönelik çeşitli düzenleme haberleri ile gündeme geliyor. Hindistan dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi ve burada yapılacak düzenlemelerin, kripto para piyasasını etkileyeceği belirtiliyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum