Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Her Türlü Tehlikeye Dayanıklı Lüks Sığınak: “Vipp Shelter”

Her Türlü Tehlikeye Dayanıklı Lüks Sığınak: “Vipp Shelter”

Sığınağa etraflıca göz atmadan önce, gelin birlikte kötü ve uçuk bir senaryo çizelim. Çok sayıda bilim insanının ve sıradan bireylerin dünyanın ya da yaşamın sonuyla ilgili birçok teorisi var. Elbette ki video oyunlarından uyarlanmış yüksek hasılatlı en iyi filmler arasında yer alan Ölümcül Deney gibi filmlerin konu ettiği zombi istilası da bu teorilerin en popülerleri arasında. Belki bir deney sonrası ortaya çıkan hastalıkla, belki yaşam tarzından veya genetik bir mutasyondan dolayı “yamyam” olarak ortaya çıkan zombilerden siz olsaydınız nasıl korunurdunuz?

En mantıklı seçenek bir yat alıp denize açılmaktır belki. Fakat açık denizlerde dev dalgalardan, kasırgalardan nasıl kaçabiliriz ki? Böylesine kötü bir teori için bile korunaklı bir yer olarak, kara üzerinde lüks bir sığınak bulunuyor. Bu sığınakta sadece hayatta kalmayıp, aynı zamanda da lüks bir şekilde hayatınızı devam ettirebilirsiniz. Güzel bir ormanın içerisine yerleştirilen ve Vipp Shelter adı verilen bu sığınak, ayrıca tanık koruma programları için güvenli bir ev olarak da kullanılabilir. Mimarlarının; dünyanın sonu bile gelse sağ kurtulup lüks bir hayatın keyfine varabileceğiniz yer, olarak nitelendirdikleri bu özel sığınağa dilerseniz birlikte daha yakından göz atalım.

Oldukça Dayanıklı ve Lüks Bir Sığınak Olan Vipp Shelter’in Tasarımı

Oldukça Dayanıklı ve Lüks Bir Sığınak Olan Vipp Shelter'in TasarımıZombi istilasından bile sağ kurtulabileceğiniz minimal bir yapıya sahip Vipp Shelter’in etrafı muhteşem bir bitki örtüsü ile sarılıdır ve nerede olursanız olun buraya ulaşması oldukça kolaydır. Sizleri eşsiz doğadan ayıran materyaller arasında çelik ve camdan oluşan birkaç sert levha bulunmaktadır. Vipp Shelter, zenginlere özel kıyamet günü sığınağı Vivos Europa One Elite Shelter kadar detaylı bir mekan olmasa da etraftaki birçok tehlikeden koruyabilecek niteliktedir.

Morten Bo Jensen tarafından tasarlanan bu sığınağın alt girişinde bir saklanma bölmesi bulunmaktadır ve bu iki boş kabinde bir de çamaşır makinesi yer almaktadır. Şık ve minimal dekor, kusursuz güzellikte bir bölgeye oturtulmuş olup misafirlerine enfes bir manzara sunmaktadır. Sığınağın tasarımında kullanılan altı adet kaydırmalı panaromik cam, siyah deri bir divanın bulunduğu oturma odasını dışarıya karşı izole etmektedir. Bu lüks sığınakta ayrıca iki adet asma lamba, bir çöp tenekesi ve hatta bir de yemek seti yer almaktadır.

Lüks Sığınakta Size Sunulan Olanakların Tadını Çıkarın!

Lüks Sığınakta Size Sunulan Olanakların Tadını Çıkarın!Sığınağın bünyesinde barındırmış olduğu otomatik kapılar, yüzen bir beyaz lavabo, üç çekmeceli ve bir büyük dikey ayna gibi özellikler; buraya sığındığınızda tatildeymişsiniz gibi hissetmenize yardımcı olacaktır. Dönemine göre oldukça modern bir sığınak olan Avrupa Tarihi’nin en değerli anıtları arasında yer alan Parthenon kadar modern bir mimariye sahip olan bu lüks sığınak; büyüleyici bir şömine, üç adet fırınla birlikte çeşitli ekipmanların bulunduğu mutfak ve oldukça konforlu bir de yatak odası gibi fazlasıyla lüks olanaklar sunmaktadır.

Korunurken Lüksün Keyfine Varacağınız Vipp Shelter’in Fiyatı

Korunurken Lüksün Keyfine Varacağınız Vipp Shelter'in FiyatıSığınmacıları korumakla kalmayıp, aynı zamanda da fazlasıyla şımartacak olan Vipp Shelter; sunmuş olduğu gökyüzü manzarasıyla da ömür boyu barınabileceğiniz lüks bir sığınaktır. Güvenlik için her şeyin düşünüldüğü ve lüks olanakların eklendiği bu muhteşem sığınak, Danimarka’da tasarlanmıştır. 585 bin dolar değerinde olan bu tarzda kendi belirlemiş olduğunuz bir sığınağı, beş altı yıl içerisinde elde edebilmeniz mümkün.

Zombiler genellikle uçuk hayal ürünleri olarak karşımıza gelmiş olsalar da belki de dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan çılgın bilim adamlarının veya gelecekte kıtlık çekmemek için dünya nüfusunun azalmasını isteyen ülkelerin hayata geçirmediği hain planlar arasında olabilir. İşte bu da benim komplo teorim… Her şeyi bir kenara bırakıp, gelelim sorumuza. Birlikte incelemiş olduğumuz bu sığınak sizce bizleri zombilerden ya da bu tarz felaketlerden koruyabilir mi?Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Gayrimenkul kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum