Yatırım yapmaya başla!

Hennessey’in 800 Ps’lik Ferrari F12 Testi: “Hoparlörleriniz Açık Olsun”Hennessey sadece bir arabayı gözüne kestiriyor, oynuyor, geliştiriyor ve onu geri çıkarması kesinlikle çok güçlü oluyor. Amerikalı araç geliştiricisi şirketin artık ne yaptığını veya yapacağını çok net biliyorsunuz. Dünyanın en hızlı megacar yarışının baş isimlerinden olan Hennessey, devasa kamyonetleri dahi 5 saniyede kaldıran gücü içlerine işleyebiliyor.

812 Superfast’in selefi olan F12 Berlinetta, üzerine yeni nesli gelse de unutulabilecek bir model kesinlikle değil. Ground Tourer sınıfının zarif ve safkan güçlü modeli, Amerikan steroit iğnelerine maruz bırakıldı. Hazırlanan HPE800 kiti F12 Berlinetta’ya entegrasyonu yapıldı.

Ev zevklisi de böyle modifiye şirketlerinin normalde de kalbimiz çarparak videolarını izlediğimiz spor modelleri, anormal taraflarını biraz daha çıkarması. F12 Berli, standartında 6.3L bir İtalyan atmosferiği ile hareket ediyor.

Kesinlikle motor sesi dünyadaki en iyilerden. 730 beygirin V12 ile buluşturma organizasyonu sonunda kalkış 3.1 saniye ve 340 km/h’ye tek nefeste gidebiliyor.

HPE800 kitini yerleştirdikten sonra bir test videosu çeken şirket, F12’nin dışından çok seslerine hayran bırakıyor. Kendi halefiyle karşılaştıracak olursak F12, 812 Superfast’in 6.5L atmosferik motorunun ürettiği 800 beygirle eşitleniyor. Buna göre F12, 0.2 saniyede 812’den daha hızlı kalkış yapabiliyor.

Hennessey’in diğer bir projesini öğrendik ve “bu kadarı çok mu fazla” dedik. Amerikalı otomobil geliştiricisinin bir sonraki çalışması McLaren Senna üzerine. İngiliz için hazırladığı kit isimleri de HPE900 ve HPE1000 şeklinde. Ne demek olduğunu rakamlardan anlıyoruz.  Sınıfı gereği roket kıvamında gidebilen Senna, 900 ve 1000 ps takviyesiyle durumun vahşi tarafını daha da ortaya çıkartacak.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum