Yatırım yapmaya başla!

Hemen Her Bütçeye Uygun En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

Hemen Her Bütçeye Uygun En Güzel Anneler Günü Hediyeleri

Yılın en güzel en anlamlı günlerinden biri olan anneler gününe saatler kaldığını hepimiz biliyoruz. Gerçi annelerimizin değerini anlamamız, onları mutlu etmemiz için böyle belirlenmiş bir güne ihtiyacımız da yok ama biz de ister istemez kurala uyup diğer herkes gibi hediye arayışına başladık. Tabii, bu konuda işini riske atmak istemeyenler hediyesini çoktan almıştır. Ama hala ne alması gerektiğine karar veremeyen ve mükemmeliyetçi yaklaşımı nedeniyle karşısına çıkan her seçeneği eleyip ortada kalan birçok kişi olduğunu tahmin ediyorum. Ve şu anda yüzünüzde oluşan o gülümseme sizin de anneler gününde elinizin boş kalmasından ölesiye korktuğunuzu ve tahminlerimde yanılmadığımı açıkça gösteriyor. Efendim, yoksa şu anda hissettiklerinizi bundan daha iyi anlatamaz mıydım? Eğer öyleyse yalnızca bununla kalmayıp aynı zamanda sizin hediye konusunda bir fikir edinmenizde yardımcı olacağımı da bilmelisiniz. Yani artık içinizi ferahlatabilirsiniz. Çünkü bugün annesini dünyanın en mutlu annesi yapmak isteyen ama hediye konusunda hala çekimser davrananlar için epey faydalı olacak bazı önerilerden bahsedeceğim.

Hemen şimdi, yarına çok az bir zamanınız kaldığını düşünerek elinizdeki zaman zarfı içerisinde hazırlayabileceğiniz, yapabileceğiniz ya da isterseniz satın alabileceğiniz armağanlar üzerine konuşacağım. Evet, bugün bizi dünyaya getiren, koşulsuz sevginin ne anlama geldiğini hareketleriyle en iyi şekilde anlatan ve ayaklı birer iyilik meleği olan annelerimize neler alabiliriz, onları nasıl mutlu edebiliriz, sorularına cevap bulmaya çalışacağız. Sonuçta; böyle bir yazıyı annelerimiz için yazmayacaksak başka kim için yazacağız ki, öyle değil mi? İşte ben de böyle düşündüğüm için, yaptığım araştırmalar neticesinde annelere verilebilecek en güzel hediyeleri sizler için bir araya getirmek istedim. Ki umarım, bu liste annesine hala bir şey alamamış okuyucularımız için yardımcı olacaktır.

Evet, siz de annenize hayatının en güzel günlerinden birini yaşatmak istiyorsanız, bu hediye önerilerine kesinlikle göz atmalısınız. Hem bu listede her bütçeye uygun hediyenin yer aldığını da belirtmeliyim. Yani size öyle annenize gidin bilmem kaç karatlık elmas kolye alın, zümrüt bileklik takın, koluna bir Trabzon burması da siz takın falan demeyeceğim. Ya da gidin annenize “sen en iyisi bize yemek yap ama kesme doğrama biçme işinden artık kurtul, dermiş gibi küçük ev aleti falan alın da demeyeceğim. Zira çoğu annenin bu özel günde küçük ev aleti ile ödüllendirilmek istendiğini sanmıyorum. Bunlar yerine yapabileceğiniz daha bir sürü farklı şey var. Hatta bazıları için para harcamanıza bile gerek. Sadece anneniz için birazcık çaba harcamanız gerekiyor.

İşte hemen her bütçeye uygun dünyanın en güzel anneler günü hediyeleri:

Klişe Ama Mükellef Bir Kahvaltıyla Ona İlk Hediyenizi Verin!

Klişe Ama Mükellef Bir Kahvaltıyla Ona İlk Hediyenizi Verin!Biliyorum klişe! Ama her pazar sabahında, hatta hayatınızın her gününde sabahın erken saatinde kalkıp size kahvaltı hazırlamaktan gocunmayan anneniz için bir günlüğüne kahvaltıyı siz hazırlayabilirsiniz, öyle değil mi? Uykunuzdan azıcık feragat ederek ve annenizden önce kalmış olmaya dikkat ederek onu güzel bir öpücükle uyandırabilir, bu minik sürprizle ona günün ilk hediyesini pekala verebilirsiniz. Emin olun çiçeklerle süsleyeceğiniz ve özene bezene hazırlayacağınız sofra karşısında annenizi çok mutlu edeceksiniz.

Onu Bir Günlüğüne Kraliçeler Gibi Yaşatın!

Onu Bir Günlüğüne Kraliçeler Gibi Yaşatın!Hayatını uğrunuza feda etmiş, sizin için her türlü zorluğa göğüs germiş ve yaptığınız her hatayı bağışlamış olan kocaman yürekli annenizi bir günlüğüne kraliçeler gibi yaşatabilirsiniz. Sabahtan akşama kadar onu el üstünde tutabilir, isteklerini yerine getirebilir ve gününüzü onu mutlu etmeye adayabilirsiniz. Evet, değerli annenizi kraliçeler gibi yaşatarak onu dünyanın en mutlu annesi yapabilirsiniz. Dipnot: Aslında bunun için anneler gününü beklememize gerek yok ama ne yazık ki çoğunlukla annelerimizi mutlu etmeyi unutuyoruz. İşte bugün hatamızı bir nebze de olsa telefi etme şansımızı sonuna kadar kullanmalıyız diye düşünüyorum.

Hayalini Gerçeğe Dönüştürün!

Hayalini Gerçeğe Dönüştürün!Onun için yapabileceğiniz bir diğer şey de hayallerini gerçeğe dönüştürmek! Ama durun, çünkü öncelikle annenizin hayalinin ne olduğunu bilip bilmediğinizi sormalıyım. Annenizin içinde kalmış bir şeyi, belki de sizin için vazgeçmiş olduğu herhangi bir hayalini biliyor musunuz? Zira bilmelisiniz! Sizin aklınızdaki her düşünceyi okuyabilin, hayaliniz ne olursa olsun yanınızda duran annenizin bir hayali olup olmadığını bilmelisiniz. Belki bunun için babanızdan, teyzenizden, anneannenizden ya da onun yakın bir arkadaşından yardım alabilirsiniz. Ve burada öğrendiğiniz şeyi gerçeğe dönüştürmek için çok az zamanınız kaldığını da unutmayın.

Dinlenmesini Sağlayın!

Dinlenmesini Sağlayın!Çok basit değil mi? Annenize güzel bir masaj hediye edebilirsiniz! Sonuçta bu dünyada dinlenmeye ve rahatlamaya en çok ihtiyacı olan kişiler anneler, değil mi? O halde annenizi masajla şımartın. Bunun için bir masaj salonuna gidebilir ya da isterseniz masajını siz yapabilirsiniz. Mesela; odalarınızdan bir tanesi hoş kokulu tütsüler, mumlar yerleştirebilir, aromatik yağlar eşliğinde annenize kendi ellerinizle masaj yapabilirsiniz. Arık hangisi sizin için uygunsa! Ama emin olun bu hediye annenizi küçük ev aletlerinden çok daha fazla mutlu edecektir.

Sadece Kendisi için Alışveriş Yapmasını Sağlayın!

Sadece Kendisi için Alışveriş Yapmasını Sağlayın!Büyük ihtimalle sizin anneniz de alışverişe çıktığında kendisinden çok sizin için bir şeyler alanlardan! Yanılıyor muyum? Kaç kez onun için alışveriş yapmaya çıkıp kendinize bir şeyler almadan döndünüz? İşte bu nedenle, bir farklılık yapıp bu pazar anneniz için alışverişe çıkın. Seçimlerine karışmadan, onun her istediğini almasını sağlayın. Gözü sizin için olan reyonlara takıldığında onu uyarmayı unutmayın. Sonuçta alışkanlıklar kolay terk edilmiyor, değil mi?

Bir Anı Defteri Hazırlayın!

Bir Anı Defteri Hazırlayın!Fotoğraflardan, küçük hatıralardan ve sizin cümlelerinizden oluşan bir anı defteri hazırlamaya ne dersiniz. Annenizin çocukluk fotoğraflarından, okul dönemlerine, gençlik yıllarından şimdiki yaşına kadar olan hayatını güzel bir albüme dönüştürmeye ne dersiniz? Yapmanız gereken tek şey güzel bir albüm almak ve ona hep saklayabileceği, büyük ihtimalle her baktığında onu duygulandıracak harika bir hediye hazırlayabilirsiniz. Fotoğrafların kenarına köşesine yazacağınız küçük notlar ise bu hediyeyi taçlandıracak ve kelimeleriniz onun gözünde elmaslardan bile daha değerli olacaktır.

Slayt Gösterisi Hazırlayın!

Slayt Gösterisi Hazırlayın!Anı defterinin yanı sıra anneniz için hazırlayabileceğiniz bir diğer sürpriz de bu! Yani onun için güzel bir slayt gösterisi hazırlayabilirsiniz. Sonuçta birçoğunuz okulunuz ya da işiniz için sayısız slayt gösterisi hazırlamışsınızdır, değil mi? Bu emeği bir kez de değerli anneniz için verebilirsiniz. Hoş bir müzik eşliğinde göreceği fotoğrafların onu mutlu edeceğine bahse girebilirim.

Fotoğraf Makinesi ya da Telefon Alın!

Fotoğraf Makinesi ya da Telefon Alın!Anneniz sosyal medya fenomenlerinden biri olabilir mi? Tamam tamam, belki fenomen değildir ama eminim aranızda birçok kişinin annesi sosyal medyada paylaşım yapmayı seviyordur. O zaman belki de anneniz için güzel bir fotoğraf makinesi ya da son model bir akıllı telefon almayı düşünebilirsiniz. Bu sayede çay saatlerini, arkadaş muhabbetlerini ve genel olarak sizi fotoğraflayarak internette usta bir kullanıcı gibi paylaşabilir, değil m? Ne diyorsunuz, böyle bir hediye annenizi mutlu eder mi?

Şık Bir Çantayla Kalbini Fethedin!

Şık Bir Çantayla Kalbini Fethedin!Kadınların çantaya olan düşkünlüklerini hepimiz biliyoruz. İster 7’sinde olsun ister 70’inde hiçbir kadın çantalara karşı koyamaz, değil mi? Siz de kadınların bu zaafını kullanarak, annenizin gönlünü şık bir çantayla fethedebilirsiniz. Belki de onun hayatta o kadar para vermeyeceği kaliteli bir çanta alarak, mutluluktan havalara uçmasını sağlayabilirsiniz. Ama burada anneniz ne kadar ısrar ederse etsin çantanın fiyatını söylememenizi öneririm. Yoksa “aman oğlum, kızım bunu geri verelim, çok pahalıymış ben bu kadar parayla ev geçindiririm” gibi sizlerle karşılaşabilirsiniz.

Evi Temizleyin!

Evi Temizleyin!Bir anneyi mutlu etmenin en kolay ve en ucuz yolarından bir tanesi de budur! Evet, kahvaltıdan sonra sofrayı bile toplamasına izin vermeden onu dışarı çıkartabilir, “ama ev çok dağınık” demesine fırsat bırakmadan keyifli bir güne ilk adımınızı atabilirsiniz. Tabii, burada önceden ayarlama yapmış olmanız gerekiyor. Tanıdığınız biri ya da güvenilir bir temizlik şirketinden çağıracağınız kişi siz eve dönene kadar bütün işleri yapmış olmalı. Akşam eve geri döndüğünüzde ise anneniz misler gibi kokan bir evle karşılaşacak ve belki de mutluluktan gözleri yaşaracaktır.

Kahve Tutkunu Annenizi Güzel Bir Makineyle Mutlu Edin!

Kahve Tutkunu Annenizi Güzel Bir Makineyle Mutlu Edin!Sabah gözünü açar açmaz kahve içen bir anneniz mi var? Ya da arkadaşlarına ve size kahve yapmaktan bıkıp usanan bir anneniz de olabilir. Sonuçta; kahve neredeyse her evin vazgeçilmezidir. Bu nedenle, anneniz için güzel bir kahve makinesi almayı düşünebilirsiniz. Bu şekilde üzerindeki kahve yapma, başında bekleme yükünü azaltmış ve onun işini kolaylaştırmış olursunuz.

Güzel Gözlerini Güneşten Koruması için Gözlük Alın!

Güzel Gözlerini Güneşten Koruması için Gözlük Alın!Hazır yaz da gelirken, annenize alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri de güneş gözlüğü! Evet, bu şekilde hayatınızdaki en önemli kadının o sevgi dolu gözlerinin güneşten etkilenmesinin önüne geçebilirsiniz. Sonuçta “annem için ille de bir şey satın almak istiyorum” diyorsanız; hem çok şık hem de çok kullanışlı bu hediyeyi kesinlikle düşünmelisiniz derim.

En Sevdiği Çiçeklerle Onu Sevindirin!

En Sevdiği Çiçeklerle Onu Sevindirin!Çiçek sevmeyen çok az kadın vardır, değil mi? Özellikle de anneler! Anne olmanın vermiş olduğu anaçlıkla mı bilinmez çiçeklere karşı büyük bir sevgi duyarlar. Onlarla konuşur, onlara çocukları gibi bakarak, çiçek açmalarını keyifle seyrederler. Sizin de çiçeklere aşık bir anneniz varsa, ona en sevdiği çiçeklerden satın alabilirsiniz. Ama alacağınız çiçeklerin vazoluk değil de saksılık olmasına dikkat edin derim. Sonuçta vazoya koyacağınız çiçekler birkaç gün içinde solacak ama saksıdaki çiçekler ise anneniz için her baktığında sizi hatırlamasını sağlayacak güzel bir hatıra niteliğinde olacaktır.

Yaratıcılığınızı Kullanıp Ona El Emeğinizi Hediye Edin!

Yaratıcılığınızı Kullanıp Ona El Emeğinizi Hediye Edin!Yaratıcılığınızı kullanarak anneniz için harika hediyeler hazırlayabilirsiniz. Ne bileyim, kendi ellerinizle ona bir şal örebilir, takı tasarlayabilir, sizin ve onun eski kıyafetlerinden tasarlayacağınız bir battaniye bile yapabilirsiniz. Artık bu konuda yaratıcılığınızı kullanmak tamamen size kalıyor. Hem elinizin altında internet gibi bir bilgi cenneti var. Hem şimdi küçük bir araştırma yaparak anneniz için kendi ellerinizle neler yapabileceğiniz konusunda fikir edinebilirsiniz.

Dünyanın En İyi Tablosu Olmasa da Kendi Ellerinizle Sevginizi Resmedin!

Dünyanın En İyi Tablosu Olmasa da Kendi Ellerinizle Sevginizi Resmedin!Resim yapmak konusunda ne kadar iyisiniz? Neyse, zaten ne kadar iyi olduğunuzun pek bir önemi yok. Önemli olan anneniz için uğraşmanız ve ortaya güzel bir sevgi tablosu çıkarmanız. Düşünsenize; çocuğunuz olmayan yeteneğiyle sizi resmetmeye çalışmış ve umutlu gözlerle sizin resim hakkında ne söyleyeceğinizi bekliyor. Bence bu bir anne için gerçekten de en anlamlı hediyeler arasında, diye düşünüyorum. Peki, ya siz? Annenize sevginizi resimle anlatacağınız yaşı çoktan geçtiğinizi mi düşünüyorsunuz?

Birlikte Güzellik Salonuna Gidin!

Birlikte Güzellik Salonuna Gidin!Annenizi hiç güzellik salonuna götürdünüz mü? Yani ille de annesinin biricik kızı olmanı gerekmiyor. Annesinin delikanlısı olsanız da onu güzellik salonuna götürebilirsiniz, değil mi? Tabii, burada kızlar daha şanslı çünkü anneleri baştan ayağa yenilenirken kendileri de salonun tadını çıkartabilirler. Evet, size anneniz baştan yaratma önerisi veriyorum. Neticede değerli anneniz baştan aşağı bir bakımı hak ediyor, öyle değil mi?

Ona Uzun Bir Mektup Yazın!

Ona Uzun Bir Mektup Yazın!Anneniz dünyanın en mutlu annesi mi yapmak istiyorsunuz? O zaman ona şöyle uzun, güzel ve içten bir mektup yazın. Sizi dünyaya getirdiği için ona ne kadar minnettar olduğunuzu, elinizi hiç bırakmadığı için ona nasıl güvendiğinizi, size kattığı değerleri, fedakarlıkları ve dahası için ona nasıl minnet duyduğunuzu anlatmaya çalışın. Tamam, belki kelimeler ona olan sevginizi anlatmanızda yetersi kalacaktır. Ama siz diliniz döndüğünce onu ne kadar sevdiğinizi ve her şey için teşekkür ettiğinizi anlatmaya çalışın. Emin olun, dünyanın ne devrik cümlelerini bile kursanız, en yanlış kelimelerini bile seçseniz, o sizin ne anlatmak istediğinizi anlayacaktır.

Evet, bu liste daha çok ama çok uzatılabilir! Ama yukarıdaki öneriler içinden işinize yarayacak en az bir tane hediye önerisi bulduğunuzu düşünüyorum. Hem annenize ne hediye ederseniz edin, hiçbir şey onu sizin gülümsemeniz kadar mutlu edemeyecektir. İşte bu nedenle; iyisi mi siz her zaman annenizin yaptığı şeyi yapıp, ona kocaman sarılarak güzel yanaklarını öpücüklere boğun. Gözlerinin içine bakarak “iyi ki varsın” demeniz, onu gerçekten dünyanın en mutlu annesi yapacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Alışveriş kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum