Paylaşım

Ödüllü HBO Dizisi “Big Little Lies” 2. Sezonuyla Bomba Gibi Geliyor!


 

HBO’nun en beğenilen dizilerinden biri olan Big Little Lies, 2. sezonda da hayranları ekran başına kilitleyecek gibi görünüyor. İşte nedenleri;

HBO’nun tek sezonluk mini dizisi Big Little Lies, yakaladığı başarıyla birçok ödüle layık görüldü. Öyle ki Liane Moriarty’nin kitabından uyarlanan dizi 75. Altın Küre Ödülleri’ne de damga vurmasıyla çok konuşuldu.

Neticede; törenden 4 ödül ile ayrılan Big Little Lies’ın 2.sezonunun çekilip çekilmeyeceği herkes tarafından merak edilmeye başladı. Ve ilk etapta mini dizinin 2. sezonun çekilme fikrine sıcak bakılmasa da gelen tepkiler dolayısıyla hikayenin pekala uzatılabileceğine karar verildi.

Başrollerini Nicole Kidman, Reese Witherspoon ve Shailene Woodley’nin paylaştığı mini dizinin 2. sezonu sürprizlerle geliyor.

Başrollerini Nicole Kidman, Reese Witherspoon ve Shailene Woodley Paylaşıyorİlk sezonun yönetmen koltuğunda oturan Jean-Marc Vallée ise görevini Andrea Arnold’a devrederek yeni sezonda yürütücü yapımcı olarak çalışacak. Dizinin senaryosu ise bir kez daha David E. Kelley tarafından kaleme alınacak.

Aynı yazarın devam ettireceği hikayeden uyarlanacak ikinci sezon, sürpriz isimleri de ağırlayacak.

Big Little Lies İkinci Sezon Sürpriz İsimler VarNitekim onlardan bir tanesi yılların usta oyuncusu Meryl Streep. Geçtiğimiz günlerde Oscar’a aday gösterilen Streep’in diziye katılması hiç kuşkusuz Big Little Lies hayranlarını sevindirecek. İlaveten; Streep’in Oscar adaylığını Steven Spielberg’in yeni filmi The Post ile kazandığını da ek bilgi olarak verelim.

Öte yandan; dizideki performansıyla Altın Küre ve Emmy ödülleri kazanan Alexander Skarsgard, yeni sezonda da yer alacak.

Dizide Alexander’ın hayat verdiği Perry Wright karakterinin annesini canlandıracak olan Streep, Mary Louise Wright olarak boy gösterecek. Ayrıca Streep’in 2012’deki Web Therapy dizisinden bu yana televizyonda ilk kez görünmesi de olayı daha dikkat çekici hale getiriyor diyebiliriz.

Tüm bunların ötesinde; resmi bir açıklama yapılmasa da Meryl Streep’in bölüm başına 800 bin dolar alacağı söyleniyor. Uzun lafın kısası; Big Little Lies daha yayınlanmaya başlamadan çenemizi ve aklımızı yormayı başarıyor.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın