Paylaşım

İnanmakta Zorlanacağınız ve Hayatınızı Kolaylaştıracak Muhteşem Buluşlar

 

Her geçen gün hayatımızda bir takım değişiklikler ve yenilikler olmaktadır. İnsanoğlunun daha iyiye olan gereksiniminin gün geçtikçe artmakta olduğu bilinmektedir. Bu doğrultuda hayatımızın çeşitli alanlarında sürekli bir takım yenilikler yaşanmaktadır.

İzlediğiniz videoda, hayatınızı kolaylaştıracak muhteşem buluşlara tanık olduğunuzda bazılarına inanmakta zorlanabilirsiniz. Bu aletlerden bazılarının fazlası ile basit düşünülmüş ama tahmin edilenden daha fazla iş gördüğünü söyleyebiliriz.

Özellikle bir fotoromanın üzerine tutulan telefon ile yansıtılan görüntüler videoda dikkat çeken detaylardan birisi olmakta. Telefonda var olan uygulama sayesinde fotoromana adeta üç boyutlu bir görüntü kazandırılıyor.

Videoda dikkat çeken bir diğer alet ise, eşya taşımanızı sağlayan el arabaları oluyor. Tekerleklerinin dizaynı sayesinde taşıdığınız ağır yükleri merdivenden de rahatlıkla çıkarmanız mümkün görünüyor. Pek çok el arabası ile yapamayacağınız bu işi videodaki araba ile yapabiliyor olmak, fazlası ile kolaylık sağlıyor.

Videoda yine son yıllarda yapılan bir ürün olan Leap Motion’a yer verilmiş. Bu üründen bahsetmek gerekirse, eliniz ile boşlukta yaptığınız tüm hareketleri bilgisayar ekranına aktarabiliyor. Herhangi bir şey kullanmadan sadece yaptığınız hareketleri algılayan bu cihaz kullananları kendisine hayran bırakıyor.

Bilindiği üzere son yıllarda Drone’lar hayatımıza yoğun olarak girmeye başladı. Pek çok film ve dizi çekimlerinde ve prodüksiyon içeren işlerde kullanılan Drone’lara, izlediğiniz görüntülerde de yer verilmiş. Ancak küçük bir fark var. Bugüne kadar hep havadan çekim yapan Drone,a bu videoda su altında çekim yaparken yer verilmiş. Bu demek oluyor ki yakın zamanda suyun altında çekim yapmak için mutlaka dalgıç gerekliliği olmayacak. Drone’lar ile bu gereksinimi rahatlıkla karşılayabiliriz.

İzlediğiniz videoda çok sayıda hayatı kolaylaştıran teknoloji ürünleri ile karşılaşıyorsunuz. Gün geçtikçe karşımıza akla hayale gelmeyecek ürünlerin çıktığını görüyoruz. İnanılmaz bir hızla gelişim gösteren dünyamızda gelecek nesilleri ne gibi yenilikler bekliyor merak konusu.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur