Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Hayalet Avcıları Serisinin Üçüncü Filminden İlk Teaser Geldi!Hayalet Avcıları Serisinin Üçüncü Filminden İlk Teaser Geldi!

Hayalet Avcıları filmleri özellikle 80’li yıllarda beyazperdede en beğenilen yapımlardan birisi olarak yer almıştı. Daha sonra çizgi sinemaya da uyarlanan film serisi, son olarak 2016 yılında yeni bir film ile vizyona girmiş ancak gişe hasılatı ile beklentilerin çok altında kalmıştı. Film izleyici tarafından yoğun eleştirilere maruz kalmıştı.

Aradan geçen 3 yılın ardından serinin ilk iki filminin devamı niteliğinde yeni bir Hayalet Avcıları filmi geleceği duyuruldu. Filmden ilk teaser ise izleyenler ile paylaşıldı. Yönetmen koltuğunda Jason Reitman’ın yer alacağı filmle ilgili henüz çok fazla bir detay paylaşılmış değil. Serinin yeni filminin 2020 yılında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Oyuncu kadrosuyla ilgili herhangi bir bilgi söz konusu olmayan yeni filmin kadrosunun önceki filmlerden tamamen farklı olması bekleniyor. Önümüzdeki sene beyazperdede yer alan filmin ilk teaser görüntüsünü videodan izleyebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur