Yatırım yapmaya başla!

Havada Motoru Duran Uçağın Çakılma Tehlikesi Yaşadığı Korku Dolu Anlar!Trafik kazaları gün geçtikçe artıyor ve fazlasıyla can ve mal kaybına neden olabiliyor. Bu kazaların yaşanmasında birçok neden var. Sürücünün dikkatsizliği, karşı taraftaki sürücünün ani dikkat dağınıklığı veya trafik kuralı ihlali gibi bu kazaların yaşanmasında birçok neden vardır. Araçtan kaynaklı nedenler de vardır bu da otomatikman sürücünün aracına karşı yapmış olduğu ihmaldir.

Karada oluşan trafik kazaları birçok insanın yaralanmasına neden olabilir fakat hava araçlarının kazalarında yaralanma bir şans olarak algılanıyor. Bir uçağın ya da diğer hava araçlarından birinin yaptığı kazalarda can kaybı ihtimali daha yüksektir. Bu hava araçlarının kaza nedenleri arasında aracın bakımsızlığı veya ani bir hasarı söz konusu olabiliyor.

Bu videomuzda bir uçağın motorunun durmasıyla yaşanabilecek kazanın son anda kurtarılmasından bahsediyoruz. Uçak seyir halindeyken bir anda motor duruyor ve uçak yere çakılmak üzereyken son anda motor çalışıyor. Şimdi sizleri bu heyecan dolu görüntülerle baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum