Paylaşım

Havada Motoru Duran Uçağın Çakılma Tehlikesi Yaşadığı Korku Dolu Anlar!

 

Trafik kazaları gün geçtikçe artıyor ve fazlasıyla can ve mal kaybına neden olabiliyor. Bu kazaların yaşanmasında birçok neden var. Sürücünün dikkatsizliği, karşı taraftaki sürücünün ani dikkat dağınıklığı veya trafik kuralı ihlali gibi bu kazaların yaşanmasında birçok neden vardır. Araçtan kaynaklı nedenler de vardır bu da otomatikman sürücünün aracına karşı yapmış olduğu ihmaldir.

Karada oluşan trafik kazaları birçok insanın yaralanmasına neden olabilir fakat hava araçlarının kazalarında yaralanma bir şans olarak algılanıyor. Bir uçağın ya da diğer hava araçlarından birinin yaptığı kazalarda can kaybı ihtimali daha yüksektir. Bu hava araçlarının kaza nedenleri arasında aracın bakımsızlığı veya ani bir hasarı söz konusu olabiliyor.

Bu videomuzda bir uçağın motorunun durmasıyla yaşanabilecek kazanın son anda kurtarılmasından bahsediyoruz. Uçak seyir halindeyken bir anda motor duruyor ve uçak yere çakılmak üzereyken son anda motor çalışıyor. Şimdi sizleri bu heyecan dolu görüntülerle baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur