Yatırım yapmaya başla!

Taciz Skandallarıyla Hollywood’u Sarsan Harvey Weinstein’in Belgeseli Geliyor!

Hollywood’un en güçlü yapımcıları arasındayken taciz skandallarıyla saygınlığı yerle bir olan Harvet Weinstein’ın hayatı belgesel oluyor. Ayrıntılar haberimizde;
Taciz Skandallarıyla Hollywood’u Sarsan Harvey Weinstein’in Belgeseli Geliyor!

Aranızda Harvey Weinstein’ın adını duymayan yoktur diye düşünüyorum. Zira Hollywood dünyasını derinden sarsan Weinstein, son aylarda sık sık gündeme geliyor, hatta neredeyse manşetlerden hiç düşmüyor.

Neticede; ilk olarak Ekim ayında New York Times’ta yayınlanan makaleyle ortaya çıkan taciz skandalı, daha sonra içlerinde Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Eva Green, Cara Delevingne gibi pek çok ünlü ismin bulunduğu kadınların açıklamalarıyla daha da büyüdü. Öyle ki skandalın ulaştığı boyut, Weinstein’ın hayatını konu alan bir belgesele kadar uzandı.

BBC tarafından doğrulanan bilgilere göre Harvey Weinstein’ın hayatı 90 dakikalık bir belgesele konu olacak.

Harvey Weinstein’ın Hayatı 90 Dakikalık bir Belgesele Konu OlacakÖnümüzdeki sene BBC Two’da yayınlanacak olan belgeselin yönetmen koltuğunda Ursula MacFarlane oturacak. Yapımcılığını ise Oscar ödüllü Simon Chinn ile Emmy ödüllü Jonathan Chinn üstlenecek.

Harvey Weinstein’ın yükselişini ve düşüşünü gözler önüne serecek olan belgesel, aynı zamanda Hollywood’a da ışık tutacak.

Harvey Weinstein'i Konu Alacak Belgesel BBC Two'da YayınlanacakWeinstein’ın tacizine uğrayan oyuncuların röportajlarının da yer verileceği yapıma, konuyla ilgili olan birçok isim katkı sağlayacak. V

Ve Weinstein skandalı 90 dakikalık bir yapımla izleyicinin karşısında olacak. Yeri gelmişken, skandal hakkında hala yeteri kadar bilgi sahibi olmayanlar için olayı şöyle özetlemek isteriz.

En son Salma Hayek’in taciz suçlamalarıyla konuşulan Weinstein kendini, Frida Kahlo’yu anlatan filmin çekimlerinde bulunmadığını söyleyerek savunmuştu.

Salma Hayek Harvey Weinstein Suçlaması Nihayetinde; bir zamanların aranılan film yapımcısı bu suçlamaların hiçbirini kabul etmiyor. Avukatının açıklamalarına göre Weinstein hayatı boyunca hiç kimseye tacizde bulunmamış. Diğer bir ifadeyle demek istiyor ki biri ikisi üçü beşi değil, taciz açıklamalarıyla ortaya çıkan kadınların hepsi yalan söylüyor.

Yani Angelina Jolie, Salma Hayek, Lena Headey, Rosa McGowan ve daha onlarcası uydurma hikayelerle “tacize uğradıklarını” açıklamış. Bu skandalın sonu nereye gider bilinmez ancak Harvey Weinstein’ı konu alacak belgeselin ihtiyacı olan herkese ders vereceğini umuyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum