Yatırım yapmaya başla!

Babası Tarafından Hapsedilen Genç Kadın, Mobil Oyun Sayesinde Kurtarıldı!

Babası tarafından “bakire olarak satılmak “ istenen 17 yaşındaki Sırp asıllı genç kadın, 4 yıl boyunca hapsedildiği evden cep telefonundaki oyun sayesinde kurtulmayı başardı!
Babası Tarafından Hapsedilen Genç Kadın, Mobil Oyun Sayesinde Kurtarıldı!

Bazen teknoloji, hiç beklemediğiniz anda hayatınızı kurtarabilir. Floransa’da yaşayan 17 yaşındaki bir genç kadın, Babası tarafından tam dört yıl boyunca eve kitlenip potansiyel bir çocuk gelin olarak köleleştirilmesi yerine, yaşıtları gibi gönlünce eğlenerek ya da geleceğin nasıl olması gerektiğini hayal ederek yeni keşiflere yelken açması gerekiyordu.

13 yaşında eve kapatılan genç kadın, babası tarafından Fransa’daki Sırp bir adama satılmış ve tam 4 yıl boyunca küçük bir daireye hapsedilmişti ki cep telefonundan oynadığı bir mobil oyun sayesinde kurtulmayı başardı!

Polisin Durumdan Şüphelenmemesi için 4 Yıl Beklediler!

Polisin Durumdan Şüphelenmemesi için 4 Yıl Beklediler!İtalya’da gerçekleşen bu olayda, 17 yaşındaki genç bir kadın, babası tarafından 4 yıl önce “bakire gelin olarak” Fransa’da Sırp bir “alıcıya satıldı”. Fransa’dan Floransa şehrine gelen ve genç kadın babasına 4.000 euro depozito ödeyen Sırp alıcı, kalan 9.000 euroyu da genç kadını aldıktan sonra ödemesi konusunda anlaşıldı. Her iki taraf da polisin dikkatini çekmemek için genç kadının 17 yaşına gelmesini bekledi ve onu bu süre zarfında eve hapsettiler.

“Deneyim” Kazanması için Ev İşleri Öğretildi!

“Deneyim” Kazanması için Ev İşleri Öğretildi!The Daily Beast’de yer alan habere göre, genç kadının “deneyim” kazanması için günlük ev işleri yaptırıldı ve ayda sadece 2 kez neler alınması gerektiğini öğrenmesi için alışverişe götürüldü. Genç kadına tanınan tek özgürlük ise SIM kartı olmayan bir telefondu.

SIM Kartı Olmayan Bir Telefon ile Şans Eseri Kurtuldu!

SIM Kartı Olmayan Bir Telefon ile Şans Eseri Kurtuldu!SIM kartı olmayan telefonunda önceden indirmiş olduğu oyunu oynayan ve şans eseri WiFi ağına bağlanmayı başaran genç kadının hapis hayatı sona erdi. Polise vermiş olduğu ifadede, telefonundaki mobil oyunda ilerlemesiyle birlikte “chat” bölümünün açıldığını ve diğer oyunculardan yardım istediğini belirten genç kadın, sonunda oyunculardan birini ikna etmeyi başarmış.

Adını ve adresini verdiği oyuncu, genç kadının bilgilerini güvenlik ekiplerine iletti ve sonrasında genç kadın polis tarafından koruma altına alındı. 17 yaşındaki genç kadının babası ise insan kaçırma ve çocuk istismarı suçlarıyla mahkemeye çıkarılmak cezaevine gönderildi.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum