Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Halka Arzında Rekor Talep Toplayan Şirket Yeni Hamlesini Duyurdu

Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş., planlaması yapılan yeni ürünler hakkında Kamuyu Aydınlatma Platformu'na açıklamada bulundu. Detaylar haberin devamında;
Halka Arzında Rekor Talep Toplayan Şirket Yeni Hamlesini Duyurdu
HABER GİRİŞ

Reeder Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş. (REEDR), Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bugün gerçekleştirdiği bildirimle panlaması yapılan yeni ürünler hakkında açıklamada bulundu.

Teknoloji şirketi toplamda 9 yeni ürünün satışına başlanacağını duyurdu.

KAP açıklamasında, uluslararası pazarlardaki teknolojik ürün trendlerinin gerisinde kalmamak ve tüketici ihtiyaç ve taleplerine zamanında cevap verebilmek için şirketin çalışmalarına devam ettiği bilgisi verildi.

Bunların yanı sıra tüm satış kanallarında ve ReeDükkan’larda satışı yapılan ürünlerin çeşitliliğini artırmak için yeni adımların atıldığı belirtildi.

Yeni Ürünler Satışa Çıkıyor

İş ve ürün geliştirme çalışmaları sonucunda bazı yeni ürünlerin üretim ve tedarik planlamasının tamamlandığına değinildi.

GCM Yatırım Banner

Söz konusu yeni ürünler M11 Pro Max Tablet Bilgisayar, G19 Pro S Dizüstü Bilgisayar, Apollo Max Bluetooth Kulaklık, Apollo Ear Pods Bluetooth Kulaklık, Reefit Masaj Tabancası, Reefit Masaj Eldiveni, Alfreed Laser Robot Süpürge, Reefit Akıllı Yüzük ve Reeder Akıllı Sera Bahçe olarak sıralandı.

Ürünlerin satışlarına kısa sürede başlanacağı bilgisine yer verildi.

Halka arzına 4 milyonun üzerinde yatırımcının katıldığı şirketin halka arz edilen 215.000.000 TL nominal değerli payların tamamının satışı gerçekleşmişti. Reeder Teknoloji halka arzı, Ebebek Mağazacılık’ın katılım rekorunu geride bırakmıştı.

Reeder Hisse Fiyat Grafiği
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

REEDR hisseleri, haber yazımı itibarıyla haftanın ilk işlem gününde günlükte yüzde 10’a yakın yükselişle 22,18 TL’den işlem görüyor.

Hisseler haftalıkta yüzde 29,6, aylıkta ise yüzde 2,5 yükseliş gösteriyor.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Piyasalar yükselişte veya düşüşte olabilir.
Fiyat beklentini iki yönlü değerlendir.