Bir Türlü Çıkmayan Half Life 3 için Hayran Yapımı Oynanış Videosu Hazırlandı

Oyun tarihinin unutulmaz yapımlarından birisi olarak Half Life serisini gösterebiliriz. Valve’ın 90’lı yıllarda çıkardığı oyun dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından beğenilmişti. Bugün halen çeşitli platformlar üzerinden Half Life oynayan kullanıcılara rastlamak mümkün. Ancak oyunun hayranları Valve’dan uzun zamandır serinin üçüncü oyununun gelmesini talep ediyor.

Half Life 3’ün çıkacağına dair çeşitli haberler gündemde yer almış olsa da Valve’dan bugüne kadar konuyla ilgili somut bir adım atılmış değil. Oyunun hayranı olan bir yapımcı, olası Half Life 3 oyununu kendince yorumlamış ve ortaya 13 dakikalık bir video çıkarmış. Boreal Alyph adı verilen fan yapımı video Keep Away From Fire ekibi tarafından geliştirildi.

Hazırlanan hayran yapımı oynanış videosunda eski oyunlardan izlere rastlamak mümkün. Boreal Alyph henüz geliştirme aşamasında olan bir Half Life 3 projesi olarak gösteriliyor. Yayınlanan bu video sonrası Valve’dan herhangi bir yaptırım uygulanmaz ise oyun tutkunlarının geçmişe yolculuk edeceği yeni bir yapım geliyor diyebiliriz.

Paratic Piyasalar

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur